NK Oroslavje jesenski prvaci 2. ŽNL za veterane
Nakon 11 odigranih utakmica u jesenskom dijelu natjecanja 2. županijske nogometne lige za veterane vodeće mjesto na lj
Nakon 11 odigranih utakmica u jesenskom dijelu natjecanja 2. županijske nogometne lige za veterane vodeće mjesto na ljestvici zauzeli su veterani NK Oroslavje. Zanimljivo je da su oroslavski veterani izgubili susret prvog kola i nakon toga nanizali 10 pobjeda od čega je jedna ostvarena za zelenim stolom.
- Nakon te prve utakmice smo napravili sastanak i rekli 'ili ćemo igrati ili ne'. I poslije toga nam je krenulo. Neki stariji su odustali, ali su nam se priključili mlađi. Ima nas u ekipi tri-četiri starija igrača, ali ima i nekoliko s 35-36 godina. Uspjeli smo se kompletirati i to je najvažniji preduvjet za uspjeh. Uvijek nas je dolazilo dvadesetak na utakmicu i kad je tako, onda su ovakvi rezultati očekivani – rekao nam je voditelj ekipe, Tomislav Gredičak.
Najveći konkurent u nastavku sezone i dalje bi im trebala biti druga ekipa zabočke Mladosti, smatraju Oroslavčani koji se trenutno dva puta tjedno sastaju u dvorani.
- Nekih posebnih priprema za nastavak sezone neće biti. Odigrat ćemo dvije-tri prijateljske utakmice. Ako i dalje budemo na okupu, ne bi trebalo biti problema da i na kraju potvrdimo prvo mjesto – smatra Gredičak.
Da je u najvećem dijelu uspjehu ekipe pridonijela dobra ekipiranost i stalna prisutnost dvadeset igrača, slaže se i predsjednik kluba, i sam član veteranske ekipe, Ivan Tuđa. Uz dobre rezultate seniorske i drugih ekipa, vesele ga i dobri rezultati veterane.
Uz dobar nastavak prvenstva, najvažniji zadatak veterana NK Oroslavje u ovoj godini je nastaviti druženje dugo 61 godinu s veteranima NK Crikvenica.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Povlači se proizvod: 'Nemojte ga konzumirati i vratite ga u trgovinu’
Zasluženi uspjeh stiže za 3 znaka 5. srpnja – konačno dobivate više nego što ste ikad zamišljali
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Detalji tragedije u Zagorju: Oduzeo prednost i poginuo na licu mjesta
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Umro je proslavljeni hrvatski filmski redatelj
15. srpnja donosi veliki preokret: 3 znaka ulaze u razdoblje neočekivanog bogatstva i novih financijskih prilika
Foto s mjesta stravične nesreće: Sudarili se automobili, Hitna pomoć i vatrogasci na terenu - Sve je puno stakla
Atraktivan automobilistički vikend u Oroslavju: U subotu slalom kartinga, u nedjelju sedmi 'Oro superslalom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
