Nastupi Toplica i Bedekovčine u odbojkaškoj ligi Varaždin-Međimurje-Hrvatsko Zagorje
Prvo okupljanje mlađih kadetkinja u odbojkaškoj ligi Varaždin-Međimurje-Hrvatsko Zagorje
Ove sezone osim seniorki, ŽOK Toplice u 3. hrvatskoj ligi regija sjever, nastupaju i sa jednom ekipom u mini odbojci za uzrast do 11 godina, zatim sa dvije ekipe u maloj odbojci za uzrast do 13 godina i sa jednom ekipom najmlađih kadetkinja (do 15 godina). Upravo su mlađe kadetkinje u nedjelju imale premijerne nastupe na prvom okupljanju u Belici. No, uz Toplice u ovoj kategoriji nastupa i Bedekovčina.
Turnir je odigran u Belici u organizaciji ŽOK-a Kaštel iz Pribislavca. Iz Varaždinske županije nastupili su: ŽOK Ivanec sa dvije ekipe, OK Kitro Varaždin i ŽOK Lepoglava Iz Međimurske županije nastupili su: ŽOK Kaštel iz Pribislavca i OK Plavi iz Peklenice Iz Krapinsko - zagorske županije nastupili su: ŽOK Toplice iz Krapinskih Toplica i OK Bedex iz Bedekovčine I. Zagorske predstavnice stječu iskustvo, a na prvom okupljanju ubilježile su po 2 poraza.
Od Toplica je bolji bio Kitro VŽ sa 2:0, po setovima 25:19 i 25:13, i Kaštel, kojem su Toplice uzele set. Prvi je pripao Kaštel 25:18, pa Toplice uzvraćaju sa 25:20, no Kaštel je u 3. uvjerljiv sa 25:10. Od Bedekovčina sa 2:0 bio je bolji OK Plavi (25:10, 25:11), dok je Ivanec I slavio sa 2:0 (25:2, 25:16). Sljedeće okupljanje je 22. prosinca u Ivancu, a prije toga 18. studenog također u Ivancu na drugom okupljanju naći će se ekipa u mini i maloj odbojci.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
Tragičan kraj potrage: Nestala učiteljica Barbara (39) iz Zlatara pronađena mrtva
Nestala je Barbara, 39-godišnja učiteljica iz Zlatara! Traže je policija i HGSS
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
Samo dva znaka horoskopa ležat će na brdu novca za praznike – i sve će im ići od ruke
Ove nedjelje dođite u Zabok! Čeka vas odličan koncert
Država masovno zapošljava: Traži se veliki broj ljudi za ministarstva, carinske uprave, sudove, zatvore, DHZ…
Blagdansko iznenađenje stiže na tri adrese – jeste li među njima?
Hrvatski sabor izglasao tzv. 'Bačićeve zakone' koji će utjecati na sve ljude u cijeloj Hrvatskoj
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
