Najrealniji rezultat

2. NL 4. kolo: Zagorec - Bjelovar 3:1

U četvrtom prvenstvenom kolu Zagorec je upisao nova tri boda na krilima svog kapetana Matije Smrekara. Za Zagorec je sve počelo loše – u 10. minuti Matika je odlično prevario jednog igrača obrane Zagorca i neobranjivo pogodio lijevi donji kut domaćeg gola.  Sedam minuta kasnije Ljevar ruši Kulenovića koji je sam krenuo prema golu Bjelovara te dobiva crveni karton a Smrekar iz slobodnog udarca poentira za izjednačenje. Nakon asistencije Smrekara u 35 minuti Kulenović pogađa za vodstvo Zagorca.

U drugom poluvremenu dominirali su gosti unatoč igraču manjem ali stvari na svoje stavio je Matija Smrekar postigavši pogodak za konačan rezultat – 3:1.

Zagorec – Bjelovar  3:1

KRAPINA Stadion ŠRC Podgora. Gledatelja: 250. Sudac: Pomoćnici: Marko Reljan ( Osijek ) i Fran Jerbić ( Osijek ). Četvrti sudac: Nikola Vuković ( Osijek ). Delegat: Mario Mavriček ( Varaždin).

STRIJELCI: 0:1 Motika ( 10 ), 1: 1 Smrekar ( 17 ), 2:1 Kulenović 35 ); 3:1 Smrekar ( 81 ).

ZAGOREC: Bruči 6,5; - Braun 7, Cetina 6,5; Landripet 6,5; Kraković 6,5 – Jug 6,5 ( 80. Kolar - ); Strabić 6 ( 55. Kožić 6,5 ); Majcenić 7 ( 80. Vinski - ); Kulenović 7,5 ( 65. Galić 6 );- Bračević 6 ( 55. Sunagić 6 ); Smrekar  8,5.Trener: Sven Raić 7.

BJELOVAR: Iličević 6; - Ljevar 5, Nikolić 6; Delibegović 6 ( 82. Soldić - ), - Šantalab 6; Fernandes 6,5; Kočiš 6,5; Serdarušić 6 – Pranjić 7; Motika 7. Trener: Marin Lalić 6.

Žuti kartoni: Zagorec:  Cetina (71), Smrekar (89)

Osijek II: Delibegović (70)

Crveni kartoni: - Ljevar ( 16 ).

Igrač utakmice: Matija Smrekar   ( Zagorec   )