NAJBOLJI TEŠKAŠ U POVIJESTI: Miočić nakon brutalne bitke obranio naslov UFC prvaka
Stipe je odradio taktički gotovo savršen meč i potvrdio da je najveći teškaš u povijesti UFC-a
Održana i treća borba između Stipe Miočića i Daniela Cormiera. Meč koji je čekao cijeli svijet otišao je u korist borca hrvatskih korijena jednoglasnom sudačkom odlukom. Stipe je odradio taktički gotovo savršen meč i potvrdio da je najveći teškaš u povijesti UFC-a.
Suci su jednoglasno presudili u Stipinu korist, a prema dvojici sudaca je dobio četiri od pet rundi, dok je jedan sudac odlučio da je Miočić pobjednik u tri runde, a Cormier u dvije. U prva dva meča Miočić je u nekoliko navrata silovito krenuo prema Cormieru, dok je sada bio puno oprezniji, piše Tportal.
Udarao je Stipe s distance i nije dozvolio Cormieru da ga sruši što je Amerikanac pokušavao od prve runde. Stipe je ovaj plan razradio sa svojim timom nakon što ga je ulazak u klinč u prvom meču koštao poraza. Ovoga puta Stipe je slavio i po četvrti puta obranio naslov UFC prvaka koji je dva puta osvajao.
Cormieru je, pak, ovo bila posljednja profesionalna borba što je najavio i prije meča bez obzira na ishod. Amerikanac je bio dvostruki UFC prvak u ljeto 2018. godine kada je osvojio pojas teškaša, a već je imao titulu najboljeg u poluteškoj kategoriji.
Snimku borbe možete pogledati na portalu Gol.hr. Cijelu snimku spektakla UFC 252 pogledajte na Novoj TV od 22:45
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
Doznajemo detalje požara u zabočkom CIAK-u: Radnici nam ispričali kako je sve krenulo
Požar u domu za starije! Traje evakuacija 250 korisnika, vatrogasci na terenu: 'Vlada panika'
Promjena dolazi prema Hrvatskoj: Velika je naznaka da će se to dogoditi
Najbolji božićni kolačić Grada Zlatara ispekla Ana Vučković Klarić
Nove utakmice mladih snaga Zagorca
Zagorski HDZ: "Zagorski SDP viče 'Držite lopova' u akciji 'spašavanja vojnika Kolara'!"
DOZNAJE SE: Ubojica iz Bedekovčine već imao 4 kaznene prijave zbog nasilja u obitelji
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
