Najava 9. kola II. ŽNL KZŽ: Smjena na vrhu?
Hoće li Ivančica, do ovog kola uz Pregradu jedina neporažena momčad II. ŽNL KZŽ, ostati na vrhu i nakon 9. kola?
Hoće li Ivančica, do ovog kola uz Pregradu jedina neporažena momčad II. ŽNL KZŽ, ostati na vrhu i nakon 9. kola? Teško.
Nakon kiksa protiv Đalskog, Matija Gubec uložit će sve svoje resurse da preko Omladinca ulove vrh. Neće im biti lako jer prošlogodišnji prvoligaš zasigurno neće stići u Gornju Stubicu spuštenog garda.
Derbi kola igra se na Brezovi. Na vrh može i Vatrogasac, ali mora pobijediti jaku Pregradu koja ove sezone još ne zna za poraz. S druge strane Pregrada ima velike ambicije za povratak u prvu ligu, tako da bi poraz na Brezovi za nju bio ravan katastrofi.
Osokoljeni Đalski pokušat će potvrditi bodove protiv Matije Gupca u Budinščini, Mladost iz Belca apsolutni je favorit protiv Sloge, a zanimljiv bi trebao biti ogled i dva kluba bogate tradicije, Oroslavja i Oštrca. Toplice očekuju tri boda kod Lobora, no za to će se trebati dobro pomučiti.
Parovi 9. kola II. ŽNL KZŽ
Nedjelja 20. 10. 2013. u 15.30 sati:
VATROGASAC-PREGRADA
MLADOST (B)-SLOGA
LOBOR-TOPLICE
MATIJA GUBEC-OMLADINAC
MILENGRAD-ĐALSKI
OROSLAVJE-OŠTRC
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Uništava srce i jetru: Najgora je namirnica na svijetu, a Hrvati je jedu kao ludi
GLASAJTE ZA ZABOK! Projekt „Izvan fokusa“ želi progovoriti o ADHD-u i mentalnom zdravlju mladih
Oroslavska 'Ljetna pozornica' uspješno završila, a zaposlenicima stiže lijep bonus: 'Ispravno je taj trud prepoznati i nagraditi'
Čak šest darivatelja ima 100+ darivanja: Zabočka akcija prikupila 92 doze krvi
Spaljivao suhe grane, a onda je buknuo požar: Detalje objavila PU krapinsko-zagorska
Muškarcu (86) stablo prikliještilo dio tijela, prevezen je u OB Zabok
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
