Mladost slavi 80. rođendan uz promociju monografije
Mladost je jedna od perjanica kako zabočkog, tako i zagorskog sporta u cjelini
„Stara dama“ iz Zaboka, zabočka Mladost, u petak će u dvorani za više namjena Osnovne škole K. Š. Gjalskog u Zaboku proslaviti svoj 80. rođendan uz tristotinjak uzvanika, među kojima će biti i mnoge poznate osobe iz sporta, politike i gospodarstva. Mladost je jedna od perjanica kako zabočkog, tako i zagorskog sporta u cjelini. U 80 godina života kluba bilo je puno lijepih, ali nažalost i tužnih trenutaka. Zahvaljujući Branku Piljeku svi su oni objedinjeni u jednu bogatu monografiju koja će biti prezentirana na 80. rođendanu kluba. Piljek je u monografiju uložio čak devet godina rada. U tom je vremenu 51 puta posjetio Nacionalnu sveučilišnu biblioteku u Zagrebu i pregledao čak 30.000 stranica materijala. Monografija broji čak 560 stranica, a moći će se kupiti na svečanosti.
Svoj su dolazak između ostalih najavili župan Željko Kolar, gradonačelnik Grada Zaboka Ivan Hanžek, poznati novinar Anton Samovojska, počasni tajnik HNS-a Zorislav Srebrić, ispred HOO-a Siniša Krajač, Danijela Gračan i mnoge druge poznate osobe. Dolazi i delegacija NK Maribor, a ne bude li imao neodgodivih osoba na promociji bi se mogao pojaviti i izbornik Zlatko Dalić.
Program će voditi Bojana Birač, a učenici četvrtog razreda zabočke gimnazije čitati će odabrane odlomke iz monografije.
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
DOZNAJE SE: Ubojica iz Bedekovčine već imao 4 kaznene prijave zbog nasilja u obitelji
Završen prvi vikend malonogometnog turnira Zagorska zipka
[FOTO] Glazbena diva Radojka Šverko nastupila u Donjoj Stubici i oduševila!
Odigrano je 3. kolo mini nogometne lige 'Terme Jezerčica – Gupčev kraj'
Borna Bakran je prvak Krapinsko-zagorske županije u kuglanju
Detalji užasa u Bedekovčini: Muž ju ubio na rođendanu. Oglasila se policija i Zavod za socijalni rad
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
