Mladost MB i Omladinac remizirali

1. ŽNL KZŽ-e 2. kolo: Mladost MB – Omladinac 1:1

U 2. kolu 1. zagorske lige Mladost MB je dočekala Omladinac iz Dubrovčana. Obje su ekipe u 1. kolu poražene, a u srijedu su odradili i kup i to s različitim dosezima. Mladost je ispala u Začretju, Omladinac prošao na penale Lobor. No, sigurno je i jednima i drugima važnija bila ova utakmica. U 2. kolu 1. zagorske lige Mladost MB je dočekala Omladinac iz Dubrovčana. Obje su ekipe u 1. kolu poražene, a u srijedu su odradili i kup i to s različitim dosezima. Mladost je ispala u Začretju, Omladinac prošao na penale Lobor. No, sigurno je i jednima i drugima važnija bila ova utakmica. Krenulo je sjajno za domaćine. Već u 2. minuti lijepu akciju izveli su po desnoj strani Posarić i Belko, a Kreber je sjajno našao Marka Piska, koji se najprije malo spetljao ali ipak zadržao loptu i iz okreta lijevom zabio za 1:0. No, u 15. minuti gosti dolaze do izjednačenja. Nakon slobodnog udarca s lijeve strane lopta se odbila do Franka Županca koji s par metara pogađa za 1:1. U 37. minuti Omladinac ostaje s 10 igrača. U napadu Mladosti sudac Jerneić ne svira prekršaj na Mesaru, kreće kontra Beline, kojega stiže Ščuric i gradi loptu. Nakon toga Belina ga odgurava jačim intenzitetom, kao odgovor na manje odguravanje Ščurica i dobiva izravni crveni karton, a Ščuric žuti. U 2. poluvremenu puno slabija utakmica. Domaćini nervozni, bez veći prilika iako s igračem više, pa na kraju utakmica završava 1:1.