Mladi zagorski tenisači Račić i Đukez uspješno nastupili na mastersu u Ogulinu

Nastupila su i dva mlada zagorska tenisača

U Ogulinu je održan završni turnir sezone (Regionalni masters) u odboru Središte za male tenisače do 10 godina, na kojem su nastupila i dva mlada zagorska tenisača, koje trenira Branimir Krmpotić. Tomislav Wilco Račić osvojio je 3. mjesto na turniru, a Amon Đukez je bio sedmi. U ukupnom poretku sezone Tomislav je završio kao drugi. Imao je odličnu prvu sezonu u ovom natjecanju. Tijekom sezone, od sedam turnira na kojima je igrao, osvojio je: jedno prvo, tri druga, jedno treće i dva četvrta mjesta. Treću godinu zaredom osvojio je i županijsko prvenstvo. Amon Đukez je s 2 poraza i 1 pobjedom zauzeo 7. mjesto završnog turnira. Ukupno je ovu sezonu u odboru Središte nastupilo 16 natjecatelja, a Amon je ukupno 7. Vrijedi napomenuti da je ovo i za Amona prva natjecateljska sezona, a na županijskom je prvenstvu bio treći. Također, iako nije bio na završnom mastersu, na nekoliko turnira ove sezone nastupio je i Ivan Lovrić, drugi sa nedavno održanog županijskog prvenstva.