Minimalan poraz Stubice na domaćoj premijeri

Stubica je poražena u prvoj domaćoj četveroligaškoj utakmici od Banovca iz Gline

Nakon odlične prezentacije i pobjede u zagorskom derbiju protiv Tondacha, Stubica je poražena u prvoj domaćoj četveroligaškoj utakmici od Banovca iz Gline rezultatom 0:1. Ključni trenutak zbio se u 21. minuti kada je vratar Rajilić loše reagirao na slobodni udarac Josipa Bana s gotovo četrdeset metara udaljenosti i lopta je završila iza njegovih leđa u golu za konačnih 0:1. Stubica je puno bolje igrala u nastavku, stvorila nekoliko izglednih prilika, ali lopta ovo nedjeljno popodne jednostavno nije htjela u gol, a u nekoliko se navrata istaknuo i gostujući vratar Karaula.

STUBICA - BANOVAC 0:1 (0:1)

DONJA STUBICA: igralište Stubice, GLEDATELJA: 150, SUCI: Sopić (Galgovo), Milaković (Hrastina), Žakman (Zagreb).

STRIJELCI: 0:1 J. Ban 21'

STUBICA: Rajilić, Marjanović (66' Mihovljanec), Mat. Landripet (87' Glavač), Matuša, Čekolj (46' Korman), Koletić, Strabić, Drempetić, Pišković, Mar. Landripet, Lešković. TRENER: Zlatko Koletić
BANOVAC: Karaula, Blažević, Martinović, Gomaz (73' Roksa), J. Ban (90' Grubić), Kirin, Abramović, Cestarić (56' Gajdek), Savić (82' Filipović), Horvatin, A. Ban. TRENER: Željko Ceković