Mario Videk novi sportski direktor, vraća se Jurica Kotarski
Novosti u NK Mladost Zabok
Na upravo završenoj sjednici Upravnog odbora NK Mladost Zabok izabran je novi sportski direktor kluba. Tu će izazovnu funkciju iduće četiri godine obavljati Mario Videk, dosadašnji trener Rudara DZ. Prije Videka ovu je funkciju obavljao Mate Fio koji će i nadalje obnašati funkciju voditelja Škole nogometa Zabok. Pred Videkom je zahtjevan zadatak, a to je plasman Mladosti u 3. NL-centar, gdje je po nekima zabočki klub trebao biti već ove jeseni. U dogovoru s trenerom Dragom Bartolićem i Upravom kluba Videk ima zadatak dovesti pojačanja koja će Mladost odvesti u rang više. Odmah nakon imenovanja Videk je u društvu trenera Bartolića održao sastanak s igračima. Pred Videkom neće biti samo rad sa seniorima, već će voditi i kompletnu sportsku politiku kluba.
-Moj zadatak je podići rad seniorske momčadi i omladinskog pogona na viši nivo. Ne smijemo se ponašati kao "pijani milijarderi" i samo dovoditi igrače sa strane, već moramo razvijati omladinski pogon do te mjere da iz njega dobivamo gotove igrače za prvu momčad. Trener Drago Bartolić u drugom dijelu protekle polusezone napravio je sjajne temelje na kojima nastavljamo prema naprijed. Ne želimo si stvarati pritisak osvajanja prvog mjesta, idemo ponizno utakmicu po utakmicu i siguran sam da ćemo biti bolji nego prošle sezone - izjavio nam je novi sportski direktor Mladosti, Mario Videk.
On je već dogovorio povratak Jurice Kotarskog iz Bistre u Mladost Zabok, što će sigurno biti pojačanje u zadnjoj liniji. Zna se da je Jurica bio jedan od stožernih igrača Bistre, pa se to od njega očekuje i u Mladosti.
Imenovan je i novi Upravni odbor kluba, a u njemu će participirati: Tihomir Vančina, Dalibor Tuđa, Martina Hajdaš-Dončić, Mario Videk, Goran Deak, Marko Deak, Miljenko Krznar, Zoran Bunčec i Tanja Tuđa.
Prethodni članak
Sljedeći članak
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
Doznajemo detalje požara u zabočkom CIAK-u: Radnici nam ispričali kako je sve krenulo
Požar u domu za starije! Traje evakuacija 250 korisnika, vatrogasci na terenu: 'Vlada panika'
U Hrvatskoj potvrđen slučaj gube - bolesti poznate iz biblijskih vremena
UPALIO SE HR112 ALERT: Poruke upozorenja u pola 4 ujutro probudile brojne Zagorce
PROGNOZA: Hoćemo li vidjeti sunca, otkriva Kristijan Božarov
Strašno: U izgorenoj kući pronađeno tijelo nepoznate muške osobe
Tisućama Hrvata stiže 150 eura: Evo kad počinje isplata
[FOTO] Advent dobre energije na Bedekovčanskim jezerima
Zlatarska božićnica: Danas izbor najboljeg božićnog kolačića
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
