Malinogomet: MNK Stubaki pokorili Ledinu
Uz odličnu organizaciju braće Hrčić ove je nedjelje odigran je malonogometni turnir u Andraševcu na popularnoj ˝ledini˝.
Uz odličnu organizaciju braće Hrčić ove je nedjelje odigran je malonogometni turnir u Andraševcu na popularnoj ˝ledini˝. Na turniru se okupilo 23 ekipe, a najboljom se pokazala MNK Stubaki iz StubičkihToplica (Pihač, Petek, Japec, Miletić, Gazilj, Kumpar, Veverec, Martinić).
Od prvog kola MNK Stubaki isticali su se kao jedni od favorita jer su u prvom koju odigrali finale prije finala sa ekipom organizatora Vodovod i limarija Hrčić za koju su igrali malonogometaši ekipe Fero-ero ( Capar, Tomašković, Tuđa...).
Nakon eliminacijskih utakmica u finalni dio plasirale su se, osim pobjedničke, još i ekipa Ma-plast iz Donje Stubice, koja je izbacila prošlogodišnjeg pobjednika Niskogradnju Veverec iz Oroslavja, i Šankerski driveri iz Oroslavja.
Rezultati finalnog dijela bili su sljedeći:
MNK Stubaki – Ma-plast 1 : 0, Ma-plast – Šankerski driveri 0 : 1, Šankerski driveri – MNK Stubaki 0 : 2.
Za najboljeg igrača proglašen je Josip Japec ( MNK Stubaki ), najbolji golman je Vedran Miletić ( MNK Stubaki ), a najbolji strijelac turnira je Josip Šipek. Turnir su sudili sudački par Posavec i Kožar.
Posebno treba istaknuti trud organizatora za ostale sadržaje izvan malonogometnog terena što je rezultiralo cjelodnevnim nedjeljnim druženjem i izletom, kako za igrače tako i za cijele obitelji u publici.
Piše: BST
Od prvog kola MNK Stubaki isticali su se kao jedni od favorita jer su u prvom koju odigrali finale prije finala sa ekipom organizatora Vodovod i limarija Hrčić za koju su igrali malonogometaši ekipe Fero-ero ( Capar, Tomašković, Tuđa...).
Nakon eliminacijskih utakmica u finalni dio plasirale su se, osim pobjedničke, još i ekipa Ma-plast iz Donje Stubice, koja je izbacila prošlogodišnjeg pobjednika Niskogradnju Veverec iz Oroslavja, i Šankerski driveri iz Oroslavja.
Rezultati finalnog dijela bili su sljedeći:
MNK Stubaki – Ma-plast 1 : 0, Ma-plast – Šankerski driveri 0 : 1, Šankerski driveri – MNK Stubaki 0 : 2.
Za najboljeg igrača proglašen je Josip Japec ( MNK Stubaki ), najbolji golman je Vedran Miletić ( MNK Stubaki ), a najbolji strijelac turnira je Josip Šipek. Turnir su sudili sudački par Posavec i Kožar.
Posebno treba istaknuti trud organizatora za ostale sadržaje izvan malonogometnog terena što je rezultiralo cjelodnevnim nedjeljnim druženjem i izletom, kako za igrače tako i za cijele obitelji u publici.
Piše: BST
Prethodni članak
Sljedeći članak
Tekućina koju bacate u odvod uklanja i najtvrdokorniji kamenac za nekoliko minuta
Sudarila se dva automobila. Četvero ljudi prevezeno u bolnicu
Zlatarski umirovljenici organizirali mini tečaj nordijskoga hodanja
Golema buktinja u susjedstvu, stigla i vojska: Radnici su evakuirani - 'Stanje je kritično'
Zagorje: Evo kada stiže pljusak s grmljavinom
Sve se mijenja preko noći: ova 3 znaka do kraja lipnja ulaze u razdoblje najveće zarade u životu!
Prometna nesreća: Jedna osoba ozlijeđena, očevid u tijeku
Drama u vikendici: Pijana žena vrijeđala i prebila muža - 'Đubre jedno, prodo si me svima!'
Hokejski savez odgovorio Šimuniću na prozivke o 620.000 eura: 'Svi naši računi su uredno evidentirani'
Fina ima važnu obavijest za dio građana: Počinje od idućeg tjedna, evo detalja!
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
Želite poslovati u Specijalnoj bolnici Krapinske Toplice? Objavljena dva javna natječaja
Što vaš dom radi svaki dan, a vi to rijetko primjećujete
Opsjedaju vrtove, voćnjake, balkone, prozore i fasade: Stigla je sezona smrdljivih martina, evo kako ih se riješiti
