Makismir Pastela 2 do pobjede u zadnjim sekundama

3. HRL središte, skupina A: 14. kolo RK Bedekovčina – RK Maksimir Pastela 2 27:28

Rukometaši Bedekovčine u 14. kola 3. HRL središte skupina A dočekali su Maksimir Pastela 2. Domaćini su bolje krenuli u utakmicu i malo po malo dizali prednost, koja je na odmoru iznosila plus pet (18:13). No, vrlo brzo u nastavku preokret gostiju, koji otvaraju poluvrijeme sa serijom 7:1 pa oni prelaze u vodstvo (19:20). Koju minutu kasnije gosti dolaze i do dva gola razlike (20:22), no Bedekovčina se vraća i do zadnje minute praktički se igra gol za gol, s tim da Maksimir Patela 2 nekako uvijek povede, a Bedekovčina izjednačava. Tako Končić u 59. minuti izjednačava na 27:27, no u zadnjim trenutcima Lasan ipak pogađa za 27:28 i minimalnu pobjedu gostiju. Domaćine je vukao Dejan Končić sa 10 golova, Marko Mohač i Karlo Jurina dodali su po 5. Kod gostiju po 6 golova zabili su Luka Vukelić i Juraj Kovačević. Bedekovčina drži 7. mjesto sa 14 bodova, a u 15. kolu gostuje kod Silenta.

RK BEDEKOVČINA – RK MAKSIMIR PASTELA 2 27:28 (18:13)