Klanjec poveo, pa nakon dva autogola ostao praznih rukava
28. kolo IV. Nogometne lige središte Zagreb – skupina A, KLANJEC – Devetka 1:2 (1:0)
Čudna utakmica u Klanjcu. Domaći su bolje otvorili, poveli, a onda nakon dva autogola Petrovića u 65. i 79. minuti ostalih praznih rukava. Zaista se rijetko događa da jedan igrač dva puta zatrese svoju mrežu. Šteta, jer prema igri su Klanjčani zaslužili barem bod.
Domaći su poveli u 7. minuti. Karlo Pavlinić se odlično oslobodio svog čuvara i krenuo prema gostujućem vrataru Kezeriću, te preciznim udarcem postigao pogodak za 1:0. U 20. minuti Brlek ima „zicer“ ali je neprecizan, pa se s minimalnim vodstvom domaćih otišlo na odmor.
Šok za domaće u 65. minuti. Poslije ubačaja s desne strane lopta se odbila od noge Petrovića koji vara svog vratara za 1:1. I onda u 79. minuti u pokušaju izbacivanja Petrović nažalost efektno pogađa svoju mrežu za 1:2. Šteta za mladog stopera koji je do povrede imao odličnu sezonu, ali i za Klanjec koji je pokazao da nije ništa lošija momčad od Devetke koja se bori za naslov prvaka.
KLANJEC – DEVETKA 1:2 (1:0)
KLANJEC: igralište Klanjca, GLEDATELJA: 100, SUCI: Fabijanić, Maleš i Grabić.
STRIJELCI: 1:0 K. Pavlinić 7', 1:1 Petrović 65' (ag), 1:2 Petrović 79' (ag).
KLANJEC: Travnikar, Leš (70' Trbuha), Šinko, Bogović, Štih, Petrović, K. Pavlinić, Zrnc, Brlek, F. Pavlinić, Biruš (85' Turčić). TRENER: Danijel Tomašković
DEVETKA: Kezerić, Orozović (57' Arpad), Margić, Vidaković (70' Luketa), Rebić, Papić, Jurišić (87' Sambol), Halužan (57' Ayuba), Obadić, Sokoli (46' Hernaut). TRENER: Nikola Pustak
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] UŽIVO IZ MARIJE BISTRICE: Atmosfera je odlična - čeka se doček u podne
Tragedija na Staru godinu: Jedna osoba poginula, očevid je u tijeku
Ukusniji pečeni krumpir niste probali, caka je u 1 posebnom sastojku
Velika promjena od 1. siječnja: Mnogi neće biti sretni kad čuju o čemu je riječ
Strava u našem kraju: Žena sjekirom pokušala ubiti člana obitelji, podignuta je optužnica
Crni početak 2026. na hrvatskim cestama. Smrtno stradalo pet osoba
Uhićen vozač koji je naletio na djevojčicu i pobjegao
Još jedna nesreća. U sudaru tri auta poginula jedna osoba
Mladić poginuo u sudaru
Automobil sletio s ceste. Jedna osoba poginula, dvoje ozlijeđenih helikopterom prebačeno u bolnicu
Pouzdan rent-a-car u Oroslavju – jednostavno, povoljno i bez stresa
JESTE LI ZNALI? Zimski tragovi u prirodi otkrivaju skriveni život životinja
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
Pridružite se Zimskom prebrojavanju ptica vodarica (IWC)
Što se događa s leptirima zimi?
