Juniori Zaboka treći u Hrvatskoj
U Splitu održana ekipina i pojedinačna završnica Prvenstva Hrvatske u stolnom tenisu
Proteklog vikenda u Splitu je održana završnica PH u stolnom tenisu u konkurenciji juniora. Momčad Zaboka u sastavu: Petar Bašić, Mislav Posavec, Hrvoje Martinec i Tin Grabrovečki osvojila je treće mjesto, što je lijep uspjeh za ovaj klub. U skupini su Zabočani bili treći, nakon pobjede protiv momčadi Malinska Dubašnica i poraza od favoriziranog GSTK Zagreba. U eliminacijskoj fazi natjecanja savladana je momčad Visia Trnovec Bartolovečki s 3:1, čime su Zabočani osvojili treće mjesto u Hrvatskoj.
Drugi dana u mix parovima nastupili su Mislav Posavec i Hrvoje Martinec. Mislav je igrao u paru s Gabrijelom Alviž (HASTK Zagreb), a Hrvoje s Jelenom Vukelić (Varaždin). Oba para zaustavljena su u osmini finala.
U pojedinačnom djelu nastupilo je čak šest juniora Zaboka: Jakov Basa, Luka Kramarić i Tin Grabrovečki koji su svoj nastup završili u grupnoj fazi, dok su Mislav Posavec, Hrvoje Martinec i Petar Bašić svoje grupe prošli kao drugoplasirani. Sva trojica kasnije su poraženi u osmini finala. Martinec je poražen od Znike (GSTK Zagreb) sa 4:0, Bašić od Henca (TIS Zagreb) sa 4:1, a Posavec od Borovnjaka (GSTK Zagreb) sa 4:0.
U muškim parovima Martinec i Posavec stigli su do četvrtfinala, dok su parovi Bašić-Grabrovečki i Basa-Kramarić zaustavljeni u prvom dijelu natjecanja.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Zagorje: Evo kada stiže pljusak s grmljavinom
Vrućina još jača, evo kad stiže vrhunac toplinskog vala
Drama u Zagorju: Sjekirom razbijao po kući, a zatim napao policajca. Morali ga prisilno vezati
Drama u vikendici: Pijana žena vrijeđala i prebila muža - 'Đubre jedno, prodo si me svima!'
Zagorec podnio prijavu policiji: 'Nisam dobil kredit'
Traži se najbolji med u Zagorju: Otvorene prijave za 24. županijsko ocjenjivanje
Nakon toplinskog vala u Hrvatsku stiže dramatična promjena: Udar će biti silovit
U Mihovljanu se gradi punom parom: Asfaltirana cesta, uređuje se društveni dom, pri kraju i novi vatrogasni dom
Gradonačelnica Zaboka potpisala važan ugovor: 'Drago nam je što smo ostvarili ovo sufinanciranje'
Sve se mijenja preko noći: ova 3 znaka do kraja lipnja ulaze u razdoblje najveće zarade u životu!
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
Želite poslovati u Specijalnoj bolnici Krapinske Toplice? Objavljena dva javna natječaja
Što vaš dom radi svaki dan, a vi to rijetko primjećujete
Opsjedaju vrtove, voćnjake, balkone, prozore i fasade: Stigla je sezona smrdljivih martina, evo kako ih se riješiti
