Ivana Habazin objavila kraj karijere: 'Ovo je bila moja posljednja borba'
U subotu navečer najbolja hrvatska boksačica Ivana Habazin (35) u Liverpoolu se borila za novu titulu velter kategorije. Borba između Habazin i Natashe Jonas je bila glavna borba večeri, a hrvatska predstavnica nije uspjela šokirati favoriziranu protivnicu i prirediti senzaciju. Britanka je slavila jednoglasnom odlukom sudaca koji su borbu ocijenili rezultatima 99:92, 99:91 i 100:90, javlja Index.
Nedugo nakon borbe, Habazin je putem Instagrama objavila kraj karijere: "Prije svega čestitam Natashi Jonas na njenoj pobjedi! Nadalje, željela bih objaviti da je ovo bila moja posljednja borba. Želim se zahvaliti svome timu, trenerima, obitelji, mojim prijateljima i svima koji me podržavaju, koji su me podržavali kroz ovih 14 i pol godina.
Ovo putovanje imalo je uspone i padove, suze, užitak i sreću. Imala sam 30 borbi i osvojila četiri svjetske titule, a na kraju sam i više nego ponosna na taj uspjeh. Želim se zahvaliti WBC-u, WBA-u, IBF-u i IBO-u na prilikama da se borim za njihove titule, a više sam nego ponosna što sam mogla biti njihova prvakinja!
Boks me naučio puno toga, ali život je poseban dar od Boga. Uzbuđena sam vidjeti gdje će me sljedeće poglavlje mog života odnijeti. Bog vas blagoslovio sve." Habazin je karijeru završila na omjeru od 23 pobjede i šest poraza.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stigao nalog za rušenje kuće koju je Amerikanac kupio za 5000 eura u Zagorju i uredio je
Liječnici upozorili: Ako osjetite i jedan od ovih 10 simptoma, hitno se javite doktoru
[PROGNOZA VREMENA] Vruće, ali evo kada su mogući pljuskovi
Aktiviran SRUUK! Građanima na mobitel stigle SMS poruke upozorenja
Upravo upaljeni generatori: Prijeti nam noćna tuča
Najljepša vijest: Rođena 21 beba u Zagorju, ovo su imena rodilja
Kolar o otpadu u Poznanovcu: 'Svi su sve znali. I ja sam sve znao, ali nisam imao ovlasti ništa učiniti'
Strašno nevrijeme u Sloveniji: Muškarca kod Celja ubio grom
Sutra u Maclju posljednji ispraćaj i pokop 500 hrvatskih žrtava ekshumiranih iz grobnica u Sloveniji
Grad Zabok započeo projekt proširenja sustava javne rasvjete
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
