Ivan Grozdek zabio u sudačkoj nadoknadi za bod Gaja
Trešnjevka i Gaj Mače remijem su otvorili 28. kolo III. NL-centar. Krajnji rezultat bio je 1:1. Do 27. minute igra je bila ravnopravna, a onda domaći osvajaju loptu na sredini terena, odigravaju brzu kontru iz koje Burić izlazi sam pred Mikulića i rutinirano zabija za 1:0. Od tog trenutka Gaj je bio aktivnija momčad, no u prvom poluvremenu gosti su imale tek jedan opasan pokušaj Cicnjaka.
Gaj je dominirao i u nastavku, domaći su čekali priliku iz kontre, a šansi nije bilo puno. Najbolju priliku za poravnanje propustio je Kovačić koji je izašao sam pred Anića u 85. minuti, no domaći vratar obranio je njegov udarac. I kad su već svi mislili da će sva tri boda ostati u Grabi, u prvoj minuti sudačke nadoknade odlično je korner s desne strane izveo Antun Grozdek, a njegov brat Ivan još bolje skočio i glavom zatresao mrežu za konačnih 1:1.
Bodom iz remija Gaj barem privremeno samostalno drži treću poziciju, s bodom više od Ravnica, koje svoju utakmicu 28. kola još trebaju odigrati.
TREŠNJEVKA – GAJ MAČE 1:1 (1:0)
ZAGREB: igralište Graba, GLEDATELJA: 70, SUCI: 1:0 Burić 27', 1:1 I. Grozdek 90'+1.
TREŠNJEVKA: Anić, Runjić, Agatić, Garić, Mršić (71' Pavlic), Rendon, Bajan, Martinović, Pereža, Seletković, Burić. TRENER: Dario Jančić
GAJ MAČE: Mikulić, Kotarski, Sambol (46' Frtalj), Postonjski, A. Grozdek, Abramović, I. Grozdek, Kovač, Cicnjak, Kovačić, Haramustek. TRENER: Mario Brlečić
Prethodni članak
Sljedeći članak
TUŽNA VIJEST: Preminuo dr. Višeslav Ćuk: 'Njegova predanost, dobrota i osjećaj odgovornosti ostat će trajna inspiracija'
Foto s mjesta tragedije u Zagorju: Vozač poginuo, na teren stigli vatrogasci, Hitna i policija
Užas u našem kraju: Muškarac upucao drugog muškarca vatrenim oružjem
Snažna eksplozija šokirala Zagrepčane: 'Digla se vatrena gljiva, mislila sam da se srušio Vjesnik'
STRAŠNO: U kući pronađeno dvoje mrtvih! Policija je na terenu
Ova 2 znaka dobila su najmoćniji blagoslov: Toliko su zaštićeni da im se sve želje ostvaruju
Ispratite staru godinu u duhu Zimske avanture - dolaze Djed Božičnjak i Grinch, ali i vatreni show!
PROMETNA NESREĆA: Vozač hitno prevezen u bolnicu
Trči i osvoji titulu kraljice i kralja zagorskog trčanja!
Uz čestitke, roditelji šestoro novorođenih primili i financijsku potporu Grada Klanjca
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
Pridružite se Zimskom prebrojavanju ptica vodarica (IWC)
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
