Gaj u nastavku do sva tri boda

Gaj je kao domaćin u 8. kolu na svom travnjaku u Maču pobijedio Maksimir rezultatom 2:0

Gaj je kao domaćin u 8. kolu na svom travnjaku u Maču pobijedio Maksimir rezultatom 2:0 i tako se probio na drugo mjesto ljestvice III. HNL-središte, odmah iza Zagorca. Sve važno za utakmicu dogodilo se u njenom nastavku. U sedmoj minuti nastavka Božić ne koristi poklon domaćeg vratara Bobinca, već puca ravno u njega i propušta najbolju priliku za goste. Nakon dugog auta Sambola domaće u vodstvo od 1:0 prekrasnim udarcem dovodi Cvrtila. Konačnih 2:0 u 94. minuti postavlja Šaban, nakon što Josipović pogađa gredu, a lopta se odbija ravno njemu na nogu.

Opasnost je od naleta na životinju (uočen je pas) na autocesti A7 Rupa-Rijeka-Žuta Lokva između graničnog prijelaza RUPA i naplatne postaje RUPA, a od predmeta na kolniku na autocesti A1 Zagreb-Split-Ploče između tunela ČELINKA i BRISTOVAC u smjer...