Gaj Ponikvama podario "petardu"

Još jedno odlično izdanje Gaja na domaćem travnjaku

Još jedno odlično izdanje Gaja na domaćem travnjaku. U utakmici 12. kola III. HNL-središte Gaj je pobijedio Ponikve rezultatom 5:0. Gosti su imali problema s ozljedama i samoizolacijom dva igrača, no to nikako ne umanjuje pobjedu domaćih. Sve je riješeno već u prvom dijelu. U 8. minuti u kaznenom prostoru gostiju srušen je Haramustek, a siguran realizator s "bijele točke" je Šaban. U 33. minuti Haramustek prekrasnim pogotkom podiže na 2:0. Nakon kornera Haramusteka u 45. minuti u skoku j najviši Cvrtila koji pogađa za 3:0.

Gaj je bio bolji i u nastavku. U 61. minuti Ćukelj ruši Haramusteka, vrlo dobri Spudić po drugi put dosuđuje kazneni udarac. Loptu uzima Cvrtila i pogađa za 4:0. Konačnih 5:0 iz solo-akcije postavlja Iskrić.

Magla mjestimice smanjuje vidljivost na cestama u unutrašnjosti. Kolnici su vlažni i skliski. Mogući su odroni. Vozačima savjetujemo da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama te održavaju sigurnosni razmak između vozila. Pods...