Gaj Mače uhvatio bod kod Ravnica

3. NL – centar 23. kolo: RAVNICE – GAJ MAČE 1:1 (1:0)

Danas je odigrano 23. kolo 3. NL Centar. Gaj iz Mače gostovao je kod Ravnica i odigrao 1:1. Nakon prvih 45 minuta u vodstvu su bile Ravnice. A bilo je to zapravo poluvrijeme koje bi se, da nije bilo tog gola, moglo najbolje opisati sa ništa – ništa. Posjed lopte se selio s jedne na drugu stranu, no pravih prilika bilo nije. Za Gaj bilježimo jedan pokušaj Tomislava Haramusteka iz slobodnjaka, preko gola, a kod domaćih bilježimo vodstvo. Igrala se 30. minuta, kada je lopta, uz nepažnju gostujuće obrane po centrali stigla do Filipa Solde, koji je odjednom završio jedan na jedan sa Mislavom Jankom Torom i sigurno poentirao za 1:0, rezultat poluvremena. No, u nastavku druga priča. Ulaze Dino Cvrtila, Tomas Vukadin i Karlo Deak, Gaj Mače izgleda puno bolje, ima inicijativu i stvara prilike. Izdvajamo 65. minutu kada je Martin Šaban sa nekih 11 metara sjajno glavom spustio loptu za Dinu Postonjskog, koji s vrha peterca puca preko gola. Domaćini pokušavaju iz daljine po zemlji ali neprecizno. Nadmoć Gaja rezultirala je izjednačenjem u 77. minuti. Odigrana je odlična dubinska lopta za Darija Josipovića, koji s vrha peterca puca, lopta se putem od nekoga i odbija i domaći golman Matej Vuksan je nemoćan i to je 1:1. Do kraja Domaćini prije u 83. minuti iz slobodnjaka, ali Tor lako hvata loptu, a niti Gaj, iako sa terenskom inicijativom ne uspijeva do kompletnog preokreta, pa iz Ravnica odnosi jedan bod. U 24. kolu Gaj u nedjelju dočekuje Maksimir.

3. NL – centar 23. kolo

RAVNICE – GAJ MAČE 1:1 (1:0)

SUCI: Kokot, Grgurić, Jušić      GLEDATELJA: 70

STRIJELCI: 1:0 Soldo 30', 1:1 Josipović 77'

RAVNICE: Vuksan, Baričević, Čečura, Kopić, Merunka (76' Althaller), Toš, Mioković (80' Rmuš), Topić (61' Kukrika), Hlebec, Soldo (80' Fučkar), Kesić; trener: Dubravko Čavka

GAJ MAČE: Tor, Krpanec, Haramustek, Pranjić (46' Cvrtila), Šaban (90+2' Bobek), Postonjski, Mazalović, Josipović, Tepšić (46' Vukadin), Gregurić (46' Deak), (81' Gajski), Baneković; trener: Marijan Glavica

Evo svih današnjih rezultata, ljestvice i parova 24. kola, koje se igra već ovoga vikenda.

Parovi 24. kola: 01.04. 16.30 h