Gaj Mače poražen kod Trešnjevke

3. NL centar, 28. kolo

• SPORT 25.4_NOGOMET 3. NL CENTAR DINAMO ODNIO SVA TRI BODA IZ MAČA Mario Brlečić .JPG

Mario Brlečić

Danas je odigrano 28. kolo 3. NL centar. Gaj Mače je gostovao kod Trešnjevke, koja je slavila sa 2:1. Domaćini su svoje golove zabili već u prvoj četvrtini utakmice, praktički su u pet minuta riješili pitanje pobjednika. Vladimir Burić doveo je domaćine u vodstvo u 18. minuti, da bi Karlo Josipović u 23. minuti pogodio za 2:0. U nastavku Mario Brlečić uspio je smanjiti u 57. minuti, pogodivši za konačnih 2:1. Ovom pobjedom Trešnjevka je preskočila Gaj na osmom mjestu sa 38 bodova. Gaj ima na devetom mjestu 36, a već u nedjelju u 29. kolu čeka Mladost Petrinja, koja je stigla na dva boda zaostatka na 11. mjestu. Na vrhu je čini se sve riješeno, jer je u derbiju Karlovac pobijedio Vrapče 1:0 i odvojio se na 13 bodova.