Gaj deklasirao Bistru

Zasluženo slavlje Gaja

Odličnu igru iz dvoboja šesnaestine finala kupa protiv Lokomotive, koji je nažalost izgubio, Gaj je prenio i na utakmicu 10. kola III. HNL-središte u kojoj je deklasirao Bistru s čistih 4:0. Sve je bilo gotovo za 21 minutu. Već u 5. minuti goste je načeo iz blizine nogom Kipa, nakon odličnog ubačaja Deaka s lijeve strane za 1:0. U 18. minuti već je 2:0. Ponovno je asistent Deak, a ovaj puta glavom zabija Šaban. Tri minute kasnije prekrasan pogodak s 18 metara udaljenosti postiže stoper Sambol, na asistenciju Maloče. Konačnih 4:0 postavlja Haramustek iz kaznenog udarca kojeg je izborio Iskrić. Gaj je uz to stvorio još nekoliko izrazitih prilika, a nekoliko su zrelih prilika, osobito preko Šturlana imali i gosti. Na kraju zasluženo i uvjerljivo slavlje Gaja.