Gabrijel Šivalec briljirao na utakmici protiv UAE
Sjajna prezentacija nogometaša iz Zaboka na Svjetskom nogometnom prvenstvu U-17 Katru
Foto: Ilustracija/PIXSELL
Sedamnaestogodišnji Zabočan Gabrijel Šivalec, nogometaš Slaven Belupa oduševio je na upravo završenoj utakmici Svjetskog prvenstva U-17 koje se igra u Katru, u kojoj je Hrvatska pobijedila Ujedinjene Arapske Emirate s 3:0. Gabrijel je bio najbolji pojedinac Hrvatske u toj utakmici. Počeo je akciju u kojoj je Kusanović zabio pogodak za 1:0, a onda je i sam zabio atraktivan pogodak za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Krešimir Radoš. Uz asistenciju i pogodak Šivalec je imao puno lijepih poteza, driblinga, proigravanja petom i jednostavno je bilo užitak gledati ga.
Od početka ove sezone sve mu polazi od ruke. Uspio je debitirati za prvu momčad Slaven Belupa za koju je postigao i dva pogotka u kupu. Trener Gregorina mu sve više vjeruje, a Gabrijel marljivo skuplja minute i iskustvo.
Šivalec je nogometno prohodao u Mladosti Zabok iz koje je prije tri sezone prešao u Slaven Belupo gdje je dokazao svoj veliki potencijal. Lijepa i velika nogometna priča tek je počela.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Uništava srce i jetru: Najgora je namirnica na svijetu, a Hrvati je jedu kao ludi
FOTOGALERIJA i VIDEO: U Oroslavju tombolom završila manifestacija "Ljetna pozornica". Dobitnik: ''Dečki moji, ovo je ludnica!"
Astrolozi: Tri horoskopska znaka moraju biti na posebnom oprezu!
Muškarac nastradao u vozilu vlastite izrade, preminuo u bolnici
Uskoro stroža pravila: Bez ovog više nećete moći prodati auto
HEP javlja: Sutra bez struje u jednom zagorskom mjestu
Počelo nevrijeme: Kod Ogulina tuča, auti staju na A1 zbog jake kiše
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
