Evo kako su prošla još dva zagorska 'trećeligaša'

Uz Tondach, o čijoj smo utakmici već objavili izvješće, danas su u 23. kolu 3. NL centar igrala i preostala dva zagorska predstavnika i to oba u gostima.

Gaj Mače je gostovao kod Mladosti u Petrinji i nije dobro prošao. Nakon šti su nedavno sredili Lučko, Petrinjci su sa 3:0 pobijedili i Gaj. Iako u dva poluvremena, golovi su pali u razmaku od samo osam minuta. Naime, Lovrić je domaćine u vodstvo doveo u završnici prvog dijela, točnije u 44. minuti. U nastavku sve je vrlo brzo riješeno. Vranić je u 49. minuti zabio za 2:0, da bi Handanović već u 52. minuti postavio konačnih 3:0

Zagorec KR je pak ima gostovanje kod HAK-a 1903. Prvo poluvrijeme proteklo je u ispitivanju snaga, bez prevelikih šansi sa obje strane. Nastavak je krenuo žestoko, jer već nakon par minuta Zagorec KR je zabio pogodak kojeg suci poništavaju zbog zaleđa. U sljedećoj akciji slijedi kontra domaćina koja rezultira pogotkom za, kako se pokazalo, konačnih 1:0, a gol je zabio Rihtar. Tako je zaustavljena serija Zagorca od tri pobjede.

3. NL – centar, 23. kolo

MLADOST PETRINJA – GAJ MAČE 3:0 (1:0)

SUCI:  Milin, Kupres, Trstenjak; GLEDATELJA: 150

STRIJELCI: 1:0 Lovrić 44', 2:0 Vranić 48', 3:0 Handanović 52'

MLADOST P: Gugec, Šipuš, Lovrić, Handanović, (85' Vlajsović), Čajani (49' Pejaković), Knežević, Gulin (85' Dolovčak), Miočinović (46' Cerjak), Alapić (72' Baniček), Vranić, Marović; trener: Milan Matanović

GAJ MAČE: Strahonja, Deak (80' Deak), Tepšić (46' Šoštarić), Postonjski, Haramustek, Cvrtila (60' Baneković), Nikolić, Kovač (72' Dačnik-Kovačić), Cicnjak (46' Plehan), Ristovski, Mazalović; trener: Marijan Glavica

HAŠK 1903 – ZAGOREC KR 1:0 (0:0)

SUCI: Kelihar, Mrkoci, Matić; GLEDATELJA: 150

STRIJELAC: 1:0 Rihtar 49'

HAŠK 1903: Rendulić, Krajačić, Randall, Doljanin, Kovačić, Jurilj, Rihtar, Vujičić (Godić 58'), Došen, Barišić (72' Bačkov) (87' Baturina), Puček (72' Hemen); trener: Goran Vincetić

ZAGOREC KR: Bruči, Kunštić, Štimac, Majcenić (39' Krznar), Topolovec (58' Bračević), Šimunić, Landripet, Korytskyi, Jazbec (58' Strabić), Brebrić (58' Brčić), Hanžić (82' Jiakponna); trener: Tihomir Šeperac

Evi svih današnjih rezultata i ljestvice. Dvije se utakmice igraju sutra:

Tondach – Vrapče 0:0

Mladost P – Gaj Mače 3:0 (Lovrić 44', Vranić 49', Handanović 52')

HAŠK 1903 – Zagorec KR 1:0 (Rihtar 49')

Kurilovec – Dinamo OO 3:1 (Mrvičin 35', Ćosić Antonio 52', Sedlaček 72'/Puntar 34')

Ponikve – Lučko 3:2 (Đopar 50', 53', Benko 88'/Kiš 40' 11m, 76')

Trešnjevka – Maksimir 1:3 (Mršić 15'/Mamić 17', Krznar 67' 11m, 71' 11m)

Samobor – Zelina 3:0 (Kulenović 49', 62', Kovačević 90')