Elan Croski kup: Dva druga mjesta za Sašu Tršinski
INNERKREMS (AUT) : Treća i četvrta utrka Elan Croski kupa za konkurenciju starijih djevojčica vožena je u austrijskom In
INNERKREMS (AUT) : Treća i četvrta utrka Elan Croski kupa za konkurenciju starijih djevojčica vožena je u austrijskom Innerkremsu. Prvog dana vožen je veleslalom pod nazivom memorija Zdenka Mahmeta, dok je drugi dan bio rezerviran za slalom radnog naziva Kup Medveščaka.
Obje utrke zabočka skijašica, Saša Tršinski, završila je na drugom mjestu iza svoje najveće rivalke, Andree Komšić. Saša je dobro vozilo veleslalom, no vidjelo se da ima još rezervi. Zbog visokih temperatura (+9) staza je bilo vrlo mekana, a zna se da Saši odgovaraju ledene i tvrde staze.
Posebno veseli što je u slalomu smanjena razlika na samo sekundu i jedanaest stotinki. Iz dana u dan vidljiv je napredak u ovoj disciplini.
Nakon četiri utrke Andrea Komšić skupila je 380 bodova, dok je na Sašinom kontu 340 bodova. Čeka nas jedna uzbudljiva sezona u ovoj konkurenciji koju će obilježiti ove dvije skijašice, dok je ostatak konkurencije u popriličnom zaostatku.
Rezultati
Memorijal Zdenka Mahmeta-Veleslalom: 1. Andrea Komšić 1:56.73 (Nordis), 2. SAŠA TRŠINSKI 1:57.52, 3. Dea Mataić 1:58,98 (obje Zagreb), …
Kup Medeveščaka – Slalom: 1. Andrea Komšić 1:29.92, 2. SAŠA TRŠINSKI 1:31.03, 3. Dea Mataić 1:35.87 (obje Zagreb)…
Prethodni članak
Sljedeći članak
DHMZ: Stiže fronta s pljuskovima i grmljavinom, evo gdje će najviše osvježiti
Zagorec napravio potez koji bi mnogi trebali slijediti: policija poslala važan apel
Hrvatska pošta najavila veliku novost: 'Počinje od sljedećeg tjedna...'
Dan žalosti u Zagorju: Zastave na pola koplja nakon tragedije u Sv. Križu Začretju
Žena (35) koja je u smrt odvela sebe i još dvojicu nije imala vozačku. Svo troje imalo je policijski dosje
Uskoro E(ko) E(tno) F(letno) festival Kumrovec 2026.
Pojačan promet prema moru, zbog nesreće kolone na A1
Vikend u Zagorju: Kada stiže kiša i pljuskovi i do koje se temperature 'penjemo', otkriva Božarov
Kako pomoći divljim životinjama i biljkama tijekom velikih vrućina?
Opoziv proizvoda: Ako ste ga kupili, nemojte ga koristiti
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
