Dvije utakmice već sutra
Nastavak županijskih nogometnih liga
Nastavljaju se natjecanje u zagorskim nogometnim ligama. U 8. kolu 1. ŽNL vodeća Stubica dočekuje Stražu, Radoboj gostuje kod Inkopa, a Pregrada Oroslavju. Na rasporedu je derbi susjeda u Zlatar Bistrici, gdje Ivančica dočekuje Mladost MB, dok će Sloga već u subotu dočekati Zagorec VT. Ostale utakmice se igraju u nedjelju, a sve počinju u 15.30 sati.
Parovi 8. kola, (19.10.15.30 h)
Stubica – Straža
Sloga – Zagorec VT (18.10.15.30 h)
Ivančica – Mladost MB
Pregrada – Oroslavje
Inkop – Radoboj
U 2. ŽNL vodeći Rudar u 8. kolu dočekuje Lobor, dok će Oštrc gostovati kod Vatrogasca. Đalski gostuje kod Toplica, a Omladinac dočekuje Mladost iz Belca. Te se utakmice igraju u nedjelju u 15.30 sati. Kolo će u subotu u 15.30 otvoriti Desinić i Milengrad 2005.
Parovi 8. kola; (19.10.2025. 15.30 h)
Rudar M – Lobor
Vatrogasac – Oštrc
Desinić – Milengrad 2005 (18.10.2025. 15.30 h)
Omladinac – Mladost Belec
Toplice – Đalski
Prethodni članak
Sljedeći članak
Snijeg u gorju tek je početak, evo što nam stiže: ‘Ne nasjedajte na priče o toploj zimi'
FOTO: Snijeg zabijelio Sljeme! Pada i u drugim dijelovima Hrvatske
Zagorec Žarko do zadnjeg je dana branio Vukovar: 96 sati ranjen se puzeći izvlačio iz okruženja
Prevrnuo se kamion na autocesti, prekinut sav promet prema Zagrebu
Evo kad u Zagorje stižu mraz i 'debeli' minus
Bivša političarka podijelila potresno iskustvo: 'U crvenoj jakni i zagrljaju mame, četverogodišnja ja'
FOTO: Kolona sjećanja održana i u Varaždinu
UŽASNI DETALJI: Otkriveno kako je ubijena Aldina
Stižu kiša i novi snijeg: Evo što nas očekuje sljedećih dana
Nakon godina potrage, sinove je okupila u zajedničkoj grobnici: 'Četiri brata leže jedan pokraj drugoga'
Šok prozračivanje je prošlost. I-Vent rekuperacija donosi: stalno svjež zrak, zatvoreni prozori, maksimalna ušteda. Besplatna montaža i 7 godina garancija!
Najbolji dan za shopping: West Shopping Utorak
U Zaboku otvorena nova luksuzna mesnica s vrhunskim domaćim proizvodima i svježim mesom
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
Westgate City slavi 16. rođendan i daruje te super popustima!
