Dva poraza za zagorske predstavnike

Odbojka, 3. HOL sjever: 12. kolo: Bedex 2 – Ludbreg 1 2:3 ; Plavi 2 – Toplice 1 3:0

Danas je na rasporedu bilo 12. kolo u 3. HOL sjever, u kojoj se natječu i dvije zagorske ekipe. Bedex 2 je dočekao Ludbreg 1. Gošće su slavile sa 3:2. Bedex 2 je bolje krenuo u utakmicu i dobio prvi set sa 25:21, no nakon toga Ludbreg jedan sljedeća dva seta dobiva sa 25:15 i 25:19. Domaće se odbojkašice vračaju u utakmicu i sa 25:22 dobivaju četvrti set, no u petom pobjedu od 3:2 osiguravaju gošće, rezultatom 15:7. Za Bedex 2 igrale su: Lucija Prančić, Iva Gorički, Marta Vurnek, Dorotea Prančić, Laura Mrkoci, Ana Sedak Benčić, Ema Ocvirek (kap.), Gabrijela Vurnek; trenerica: Ivana Čehulić.

Toplice 1 su u ovom kolu gostovale kod ekipe Plavi 2. Utakmica je odigrana u dvorani OŠ Selnica. Domaće su odbojkašice krenule sigurno i prvi set dobile sa 25:13. Toplice 1 su se u sljedeća dva seta malo približile, no oba su također  otišla na domaću stranu, drugi sa 25:16, a treći sa 25:22. Za Toplice 1 nastupile su: Dora Halapir (kap.), Lana Halapir, Tea Đurek, Lana Šuper, Vida Bastić, Rania Gerdin i Lana Gorički; trener Robert Halapir. Bedex 2 na ljestvici drži četvrto mjesto sa 16 bodova, dok su Toplice jedan na osmom mjestu sa četiri boda. U 13. kolu, na rasporedu je zagorski derbi u kojem će Toplice 1 dočekati Bedex 2.