Dva pogotka Kanceljaka za pobjedu Zagorca protiv Mladosti iz Petrinje

Zagorec je pobjedom startao u III. HNL-središte

Nakon odgođene utakmice protiv Jaruna, Zagorec je pobjedom startao u III. HNL-središte. U drugom kolu u Podgori je savladana Mladost iz Petrinje rezultatom 2:1. Sve je riješeno već u prvom dijelu, junak Zagorca ponovno je bio dvostruki strijelac Matija Kanceljak. Kod prvog pogotka Majceniću je asistirao Majcenić, a nakon što mu je Đurđek obranio prvi udarac, odbijanac je spretno ubacio u mrežu za 1:0. Nakon kornera gostiju u 30. minuti najspretniji je bio Radošević koji iz blizine pogađa za 1:1. Konačnih 2:1 postavlja Kanceljak u 35. minuti nakon odlične duge lopte Poljaka.

Krapinčani će sada puni samopouzdanja put Zagreba gdje ih u srijedu dočekuje Jarun u zaostaloj utakmici prvog kola. U tom će susretu biti jači za novopridošlog  Ivana Kovačeca.

ZAGOREC - MLADOST 2:1 (2:1)

KRAPINA Stadion SRC Podgora. Gledatelja: 120. Sudac: Spudić (Zagreb).

STRIJELCI: 1:0 - Kanceljak (23), 1:1 - Radošević (30), 2:1 - Kanceljak (35).

ZAGOREC: Babić - Turniški (od 77.Vojaković), Landripet, Završki, Tarle - Poljak, M.Majcenić, Mlinarić, A.Majcenić (od 82.Tisanić) - Firer, Kanceljak (od 61.Sedak). TRENER: Drago Bartolić.

MLADOST: Đurđek - Radošević, Bezić, Crnojević (od 58.Lončarević), Cerjak (od 58.Đusi) - Lovrić, Lihić (od 70.Korečić), Kovačić - Al Tharwan (od 58.Baniček), Abramović - Dumbović (od 70.Marović). TRENER: Zoran Buinac.