Drugi zlatarbistrički kup 'Dražen Jurec' pripao 'Štaciji'
U organizaciji NK Ivančica odigran kvartovski malonogometni turnir
U subotu je u organizaciji NK ''Ivančica'' odigran Drugi Zlatarbistrički Kup ''Dražen Jurec'' – malonogometni turnir kvartova i naselja Općine Zlatar Bistrica. Prijavilo se ukupno devet ekipa, koje su najprije razigravale u tri skupine. Samo je jedna ekipa i to nakon dodatnog razigravanja otpala, a to je LTV. Nakon 0:0 ekipa Zagorska i Ljudevita Gaja slavila je nakon penala 1:0. Zatim su uslijedile utakmice četvrtfinala u kojima je Štacija pobijedila Gornji Brestovec 2:1, Selnica je bila bolja od Zagorske i Ljudevita Gaja 2:0, Zgradari su pobijedili Lovrečan sa 1;0, a Šumarica i ZLB Sjever odigrali su 2:2, da bi nakon penala dalje prošla Šumarica.
U polufinalu smo vidjeli dvije uvjerljive pobjede. Selnica je sa 4:0 pobijedila Šumaricu, dok je Štacija sa 4:1 bila bolja od Zgradara. U utakmici za treće mjesto Zgradari su sa 3:1 pobijedili Šumaricu, a u velikom finalu Štacija je sa 4:3 bila bolja od Selnice i tako uzela naslov. Proglašeni su i najbolji pojedinci turnire. Najbolji golman bio je Marko Crčić iz Šumarice, najbolji strijelac Matej Hoić iz Štacije, a najboljim igračem je drugu godino zaredom proglašen Marko Vojaković iz ekipe Zgradari.
Tako je završilo drugo izdanje ovog zlatarbistričkog kupa koji je ime dobilo po Draženu Jurecu, bivšem igraču i kasnije vrlo vrijednom djelatnu NK Ivančica, koji je prerano preminuo početkom prošle godine, nakon duge u teške bolesti. No, nažalost ova je godina odnijela još jednog velikog 'klubaša' Zdenka Bartoleka, pa su po njemu imenovani trofeji za najbolje pojedince. Tako će se i u budućnosti nastaviti ovim turnirom održavati sjećanje i na Jureca i na Bartoleka.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Samo ovako se radi zaprška za sarmu: Kuharica otkriva caku za pravu, domaću gustoću
Svi griješe kad prže svinjske kotlete: uz ovu caku topit će se u ustima
Vraća se snijeg u Zagorje: Evo kad ga možemo očekivati
Jedan od najpoznatijih Zagoraca u Europi danas slavi 70. rođendan
U Zagorju rođeno 19 beba, od toga čak 14 dječaka. Evo tko su i odakle njihove mame
Odazvalo se 458 darivatelja, prikupljena 401 doza krvi
Od sutra veliko poskupljenje: Usluga koju mnogi koriste skače za 60 posto
[FOTO] Održan sastanak s dječjim (grado)načelnicima
Brojni poslodavci u Zagorju traže radnike raznih struka, evo što se nudi
U Maču su u tijeku radovi rekonstrukcije sajmišne zgrade u Kulturni centar
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
