Drugi poraz Bedekovčine

3. HRL središte: 5. kolo: RK Bedekovčina – RK Pavleki 28:34

Rukometaši Bedekovčine su u 5. kolu 3. HRL središte dočekali su Pavleke. Nakon prvog poraza, kolo prije, Bedekovčina se kod kuće željela vratiti na pobjedničke staze. No, ovaj puta nije išlo. Dugo se igralo više-manje gol za gol, iako su i u tom dijelu u vodstvu, uglavnom minimalnom bili gosti, no Bedekovčina se držala i vraćala na egal. No, u završnici prvog poluvremena Pavleki odlaze na tri razlike i na odmor se dolazi sa 14:17. U nastavku Bedekovčina ne uspijeva ozbiljnije zaprijetiti. Pavleki čak odlaze na šest razlike, Bedekovčina se povremeno vraća do tri, ali više od toga ne može. Na kraju, drugo poluvrijeme završava identično kao prvo (14:17), za konačnih 28:34. I ovaj puta Bedekovčinu je predvodio Dejan Končić sa 10 golova, a Karlo Jurina i Marko Mohač dodali su po 5. Kod Palaca Nikola Budić zabio je 11, a Ivan Palac 9 golova. Nakon pet kola Bedekovčina ima 5 bodova. U 6. kolu Bedekovčina igra ponovno kod kuće i to protiv Gorice 2.

RK BEDEKOVČINA – RK PAVLEKI 28:34 (14:17)