DRAGO BARTOLIĆ: 'Dat ćemo sve od sebe za pobjedu protiv Trnja'
Pred utakmicu protiv Trnja kratko smo porazgovarali s trenerom Zagorca Dragom Bartolićem
Seriju pripremnih utakmica pred nastavak prvensta u III. HNL-središte, krapinski Zagorec završio je u Blatu gdje je odigrao 1:1 protiv Dinama iz Odranskog Obreža. Strijelac za Krapinčane bio je Kanceljak. Zagorec je utakmicu počeo u sastavu: Babić, Landripet, Kluk, Tarle, Mlinarić, Sedak, Majcenić, Iveković, Kanceljak, Smrekar, Vojaković. Nedostajali su bolesni Poljak i Vinceljak, te ozlijeđeni Suntešić, Turniški i Boronjek.
- Iako samo remizirali moram biti zadovoljan igrom, problem je bio tek realizacija. Njihov golman dobro je branio, a u nekoliko navrata spašavale su ga i greda i vratnica. Stvorili smo više od deset šansi, a oni su praktički iz jedine prilike zabili pogodak - otkriva nam trener Zagorca, Drago Bartolić.
Pred Zagorcem je puno veći izazov. U subotu 29. veljače u 15 sati u Podgoru stiže pretposljednje Trnje. Zagorec je na jesenskoj premijeri u Trnju odigrao 0:0, ali bio je znatno bolji protivnik u toj utakmici i samo čudom nije pobijedio.
- Bit će to jako teška utakmica i morat ćemo se "potući" za pobjedu. Gosti su u teškoj situaciji, ali bez obzira na našu dobru poziciju, mi smo još daleko od nekih mirnih voda. Jedva čekamo ovu utakmicu i dat ćemo sve od sebe za pobjedu protiv Trnja - optimističan je Bartoilć. Krapinčani uvijek imaju visoke ciljeve. Zna to i Bartolić i svjestan je da mu trećeligaški debi neće biti nimalo lako.
- Bit će ovo veliki izazov za mene i osjećam da sam za njega spreman. Liga je jaka, Vinogradar je malo pobjegao, a od drugpolasiranog Kurilovca do posljednjeg HAŠK-a samo je 12 bodova razlike. Prvenstvo će biti vrlo zanimljivo. Mi što prije moramo ući u mirne vode, kako bi mogli afirmirati naše mlade i darovite nogometaše - završio je Bartolić. Do Trnja bi se trebali oporaviti Poljak, Turniški i Vinceljak, no od ovog bi trojca sigurno je da će zaigrati samo iskusni Poljak.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Kakva sreća. Evo kamo odlazi ogromni Eurojackpot
PROGLAŠENI POBJEDNICI: Najbolje zagorske štrukle ispekla je ekipa OPG – a Micak – Klet Zagorski dvori
Vozači, obratite pažnju: S ove udaljenosti kamera za nadzor brzine ne može snimiti vozilo
Na kućne adrese stižu plave kuverte: Provjerite što bi trebali učiniti ako dobijete poštu
'Popili smo svaki po pet pet pivi, ali problem je jer cijeli dan nismo jeli'
Molitve su konačno uslišane: dva znaka kojima zvijezde brišu suze i otvaraju put prema velikoj sreći
[FOTOGALERIJA] UŽIVO S VODOSPREME: Pogledajte atmosferu s Vanninog koncerta
[FOTO] Poznat pobjednik 58. festivala 'Igrajte nam mužikaši': Slavio Zagorski jal s pjesmom 'Pajdaši'
Šok na koncertu: Muškarac uletio na pozornicu,u prvom redu bili Plenković i ministri: ‘Došlo je do propusta‘
Pobjeda Mladosti iz Zaboka, Klanjec i Jedinstvo na rubu ispadanja
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
Ne postoji građevina za stanovanje kojoj nije potrebna ventilacija
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
