[DOĐITE I PODRŽITE KOŠARKAŠE] U subotu u Zabok stiže Sonik-Puntamika

Dođite u subotu 2.11. u 19 sati u Gradsku sportsku dvoranu u Zaboku i podržite košarkaše Zaboka na putu prema važnoj pobjedi

Pobjeda je najbolji i jedini lijek za izlaz iz rezultatske krize. U subotu u Zabok stiže Sonik-Puntamika, koja ima omjer 1-3 i posljednja je na ljestvici, ali to Zabok nikako ne smije zavarati. Drugi zadarski premijer ligaš u proteklom je kolu itekako namučio jaku Goricu, koja je na kraju slavila sa sedam koševa razlike, no samo minutu i pol prije kraja na semaforu je stajalo 67:70. Vrijednosnice Osijek kod kuće su s njima otišle u produžetke nakon što su 2 minute prije kraja vodile s 10 koševa razlike, a Hermes su uvjerljivo savladali u gostima s 11 koševa razlike (77:88), dovoljno za oprez i potpuno mobilizaciju. Ni Sonik-Puntamiki ne nedostaje iskustva. Teo Petani, Juraj Segarić, Dino Palčić, Šime Špralja, Josip Jukić i Eddi Jurjević dobro su poznata košarkaška imena. Zabok za pobjedu treba ponoviti dobra izdanja iz Dubrave i domaće utakmice protiv Splita. Puno energije i puno tranzicije. Naravno itekako će biti potrebna podrška publike, koja, sigurni smo, ni ovaj puta neće izostati. Dođite u subotu 2.11. u 19 sati u Gradsku sportsku dvoranu u Zaboku i podržite košarkaše Zaboka na putu prema važnoj pobjedi.