[DINAMO I ŠAHTAR REMIZIRALI] Modri uzeli vrijedan bod u Ukrajini

U trećem kolu C skupine Lige pravaka sastali su se Dinamo i Šahtar, a utakmica je donijela poprilično dobar rezultat za Modre koji su s ukarajinskim prvakom odigrali 2:2.

Prvi su gol zabili domaćini i to Jehven Konopljanka no Dinamo nije dugo mirovao i u 25 minuti gol za izjednačenje zabija Dani Olmo. Već u 57 minuti Dinamo su pruža prilika za vodstvo koju je i iskoristio. Mislav Oršić zabija penal za 2:1. No u 75 minuti Dodo zabija za izjednačenje, a taj se rezultat zadržao do kraja utakmice.

No, Modri ne bi trebali biti tužni jer protiv vrlo teškog protivnika osvojili su bod. Uzvrat se igra u Zagrebu za 15 dana.

Zbog izlijevanja vode na kolnik prekinut je promet: -DC36 u mjestu Gradec Pokupski, (a kroz mjesto Koritinja vozi se jednim trakom, uz ograničenje brzine); -ŽC5130 Zalužnica-Doljani; -ŽC5153 Gornji Kosinj-Kosinjski Bakovac; -ŽC3156 Žažin...