[BRAVO, CURE] Toplice slavile u Varaždinu

Toplice 1 su u 7. kolu gostovale su u Areni Varaždin kod ekipe Kitro Varaždin 4 i stigle do još jedne, već pete pobjede

Odbojkašice Toplica 1 nastavile su u subotu natjecanje u 3. A ligi sjever, dok su Toplice 2 bile u 3. B ligi sjever slobodne. Toplice 1 su u 7. kolu gostovale su u Areni Varaždin kod ekipe Kitro Varaždin 4 i stigle do još jedne, već pete pobjede. Ponovno su Toplice pokazale karakter i vratile se nakon izgubljenog prvog seta. Naime, domaće su odbojkašice slavile u 1. setu sa 25:17. No, u 2. setu potpuno drugačija situacija i Toplice dolaze do uvjerljivih 25:13. No, u 3. setu Toplice su još uvjerljivije i on odlazi na njihovu stranu sa 25:11. Najviše je borbe bilo u 4. setu, no i njega su u svoju korist riješile Toplice, sa 25:20 i tako stigle do pobjede 3:1. Za Toplice 1 u subotu su nastupile: Ivana Prežigalo (kapetanica), Leona Šoštarko, Ines Grmovšek, Tea Čelec, Dora Halapir, Lana Ružak, Jana Ulama, Monika Kozjak, Petra Slovenec, Lea Čižmek; Trener: Dario Zagvozda. U 8. kolu Toplice 1 dočekuju OK Plavi, a utakmica se igra u nedjelju u Maču.