Bedex krenuo u avanturu

Odbojka, 2. liga regija sjever, skupina sjever: 1. kolo: Bedex – Dugo Selo 1:3

Počela je sezona za odbojkašice Bedexa. Prva ekipe ove se sezone natječe u 2. ligi regije sjever, skupina sjever, zajedno sa još pet ekipa. U 1. kolu u Bedekovčinu je stigao OK Dugo Selo. Gošće su bolje otvorile susret i prvi set završile u svoju korist sa 25:21. No, Bedex se vraća i drugi set dobiva sa 25:22. Tada se utakmica lomi, Bedex je blizu, ali u završnici seta broj tri ipak Dugo Selo dolazi do 25:23, te u četvrtom setu rješava utakmicu sa 25:22. Bila je to prva službena utakmica ove ekipe, ove sezone prve ekipe i na početku dobra utakmica, uz odličnu atmosferu. ''Malo je nedostajalo hrabrosti i sreće, ali u globalu vrlo zadovoljni otvaranjem natjecateljske sezone''. – riječi su trenerice Ivane Čehulić, koja je u premijernom nastupu u ovoj ligi na teren poslala ove igračice: Ivana Prežigalo, Monika Kozjak, Ema Jambrek, Iva Gorički, Sara Balen, Barbara Kovač (kap.), Leona Šoštarko, Lucija Mrkoci, Rea Herceg i Lana Pripeljaš. Prežigalo i Šoštarko su stigle iz OK Toplice  za ovu sezonu i odlično su se snašle u novoj sredini U 2. kolu Bedeks je opet domaćin i dočekuje OK Brcko.