Bedekovčina poražena kod Sloge SN

5. kolo 2. HRL U-13, skupina za poredak: Sloga SN – Bedekovčina 22:18

Kadeti RK Bedekovčina odigrali su utakmicu 5. kola ligu za poredak U 13 2. HRL. Ovaj puta gostovali su kod Sloge u Svetoj Nedelji, koja je slavila sa 22:18. Bedekovčini je nedostajalo nekoliko igrača i to  se osjetilo, posebice u nastavku. U prvom dijelu domaćini nisu i jednom vodili. Bedekovčina je održavala jedan do dva gola prednosti, ali nije se uspjela odvojiti. Na odmor se otišlo ipak sa 10:10 i to nakon dva gola domaćina u zadnjoj minuti. No, nastavak domaćini  otvaraju se serijom od 4 uzastopna gola, što sa zadnja dva u prvom dijelu čini 6-0 i time zapravo prelamaju utakmicu. Jer do kraja gledamo izjednačenu bitku, ali ta 4 gola prednosti stvorena s prijelaza prvog u drugo poluvrijeme, ostala su na kraju i za konačnih 22:18. Kod Bedekovčine Igor Klanjčić zabio je 6, a Ivan Rozijan 4 gola, dok je domaćine predvodio Luka Bečiragić sa 9 golova. Bedekovčina drži na ljestvici 5. mjesto sa 4 boda, a u 6. kolu dočekuje Zaprešić.

RK SLOGA SN – RK BEDEKOVČINA 22:18 (10:10)