Amon Đukez drugi na Otvorenom prvenstvu središnje Hrvatske u tenisu do 10 godina
Amon je pokazao veliki napredak u igri
U nedjelju 20. veljače u Ogulinu je održan drugi u nizu turnira Otvorenog prvenstva Hrvatske u tenisu do 10 godina, tkz. „zeleni turnir“. Organizator ovog natjecanja bio je Teniski klub Ogulin, a na turniru su imali prilike nastupiti djevojčice i dječaci do 10 godina.
Iz Hrvatskog Zagorja na prvenstvu je nastupio Amon Đukez iz Lobora, član teniskog kluba BK Hornets. Amon je na turniru odigrao četiri meča, te ostvario tri pobjede i jedan poraz u finalu „zlatne skupine“ od 1. nositelja turnira, Mateja Božičevića, člana teniskog kluba Frankopan iz Ogulina.
Amon je na prvenstvu pokazao veliki napredak u igri, a za koji treba također zahvaliti Amonovom treneru Branimiru Krmpotiću iz BK Hornetsa – teniske škole i akademije. Suradnja između Amona i trenera Branimira kreće u 5. godinu zajedničkog rada.
U ljetnim mjesecima treninzi se odvijaju na terenima ŠTK Zlatar, dok tijekom zimskih mjeseci Amon gotovo svakog dana na trening putuje u Zaprešić ili Zagreb pošto u Krapinsko-zagorskoj županiji ne postoji niti jedan teniski balon ili dvorana u kojoj bi tenisači mogli odraditi svoje treninge. Amonov slijedeći nastup bi trebao biti idućeg vikenda u Zagrebu na turniru TK Viktoria na Zagrebačkom velesajmu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Hrvatska uvela drastične mjere zbog goriva: ograničila kilometre vožnje po danu
Zagorski obrtnik dobio vrijedno priznanje Hrvatske obrtničke komore
IZBIO POŽAR: Gori tvornica - 'Više vatrogasnih vozila je dojurilo, izgleda baš gadno!'
Predsjednik Zoran Milanović stiže u Zagorje!
Stravična nesreća: Muškarac (66) helikopterom prevezen u KB Dubrava
Ljekarne KZŽ: Otvara se moderna ljekrana u Zaboku s robotiziranim skladištem
Zagorec Fabijan postao hrvatska zvijezda: 'Radil sam kak mi se reklo i zabil sam'
Stiže dar s neba: Od 3. travnja nestaju financijske brige za 1 znak horoskopa
Užas u Zagorju: Ustrijelio susjedu mačku pa ga zvao na rakiju
Gradsko vijeće Zlatara odlučilo tko će dobiti plakete i diplome povodom Dana grada
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
PONOVO VAS DARUJEMO: Osvojite uskrsni pinklec za sebe ili nekog koga želite razveseliti!
