1. ŽNL 11. kolo: Oštrc – Klanjec 1:2

Klanjec preokretom sačuvao vodstvo na ljestvici

U 11. kolu 1. zagorske lige Oštrc je dočekao Klanjec. Kolo prije Klanjec je izbio na vodeću poziciju i to je na neki način na ovu utakmicu bacilo dodatnu draž, jer u zadnja tri kola krenula je borba Klanjca za jesenski naslov. Poveli su domaćini u 15. minuti, nakon odbijene lopte sa 25 metara sjajno je pogodio Ivan Valjak. No, Klanjec nakon toga preuzima konce igre u svoje ruke i nakon super poteza Martin Zrnc u 33. izjednačava na 1:1. Mogao je do odmora Klanjec i voditi, kada se Brlek sam našao pred Škofom na metar-dva, ali mu je golman domaćina iščeprkao loptu. U nastavku Klanjec nastavlja sa pritiskom, a Oštrc se više oslanja na kontre. Nakon 2-3 izvrsne prilike, u 84. minuti Kolar bježi obrani Oštrca po lijevoj strani i kroz noge Škofu pogađa za 2:1. Tako je Klanjec preokretom sačuvao vodstvo na ljestvici 1. zagorske nogometne lige.

Kolnici su mjestimice vlažni i skliski. Ponegdje ima i magle. Mogući su odroni. Vozačima savjetujemo da prilagode brzinu i način vožnje uvjetima na cestama te održavaju sigurnosni razmak između vozila.  Pojačan je promet na gradskim promet...