Održana završna konferencija projekta "ZAŽELI-OSTVARI II"
Dana 20.lipnja 2023. godine održana je završna konferencija projekta „ZAŽELI-OSTVARI II“-Zaželi program zapošljavanja žena -faza III.
Projekt je trajao 8 mjeseci od 25.listopada 2022-25.lipnja 2023.g., financiran je je iz europskog socijalnog fonda u iznosu od 494.400,00 kn(65.618,16 eura) bespovratnih sredstava.
Partneri na projektu su Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područni ured Krapina, Hrvatski zavod za socijalni rad, Područni ured Zlatar Bistrica (Centar za socijalnu skrb Zlatar Bistrica), te Grad Zlatar.
Ostvareni rezultati kroz projekt: zaposleno je 11 gerontodomaćica koje su se brinule za sveukupno 65 korisnika. Samim projektom smanjen je broj nezaposlenih žena i unaprjeđenje radnog potencijala teže zapošljivih žena i žena s nižom razinom obrazovanja, te istovremeno povećanje razine kvalitete života krajnjih korisnika , osoba s invaliditetom, starijih osoba i osoba u nepovoljnom položaju.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Naši preci su ga pili svaki dan, a mi smo ga zaboravili: Sok koji čisti jetru, štiti srce i snižava krvni pritisak
Uvijek kada pržite kobasicu u tavi, dodajte jedan sastojak – bit će puno ukusnija i neće pucati
Popularni hrvatski pjevač priznao: 'Bog mi je rekao da prestanem piti'
[VIDEO i FOTO] U Zagorju se rodila Barbara, a red se mora znati - slavi uz štrajenje, janjce, odojke i odličnu feštu!
Košta 1 euro, a spašava velik broj jela - ova obična namirnica vas pretvara u majstora kuhinje
Upaljeni alarmi: Stiže novi ledeni val i minusi - Temperature će pasti do -10°C
Drama u derbiju ženskog kuglanja: Frozy Zabok uložio žalbu, pobjeda se očekuje za 'zelenim stolom'
Poznata hrvatska novinarka nakon vožnje u pijanom stanju: 'Cuga i volan u kombinaciji nikad nisu dobra ideja'
[FOTO] Vincekovo proslavljeno u Lipovcu, dobra atmosfera obilježila okupljanje
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
