Jedanesti Weekend Media Festival i ove godine okuplja brojne stručnjake iz cijele regije
Ovogodišnji Weekend Media Festival održat će se od 20. do 23. rujna u Staroj tvornici duhana u Rovinju
Jedanaesto izdanje Weekenda događanje je koje okuplja vodeće ljude i stručnjake u komunikacijskoj industriji i poslovnom svijetu, predstavlja nove «pokretače», pruža nove poglede na posao, nudi nova kreativna rješenja za stvarne poslovne probleme, podučava o novim trendovima, skuplja potrebne informacije iz susjednih država, a pritom je zajamčena odlična zabava.
U skladu sa svakodnevnim i stalnim promjenama, trodnevni festival okuplja nove vizionare i pojedince usmjerene budućnosti, koji će ponovno odrediti poslovanje kakvo je nekoć bilo. Bez obzira na to gdje radite, bavite li se marketingom, jeste li u agenciji ili ste njezin klijent, Weekend ćete napustiti s mnoštvom inspiracija i ideja. Ovogodišnji Weekend Media Festival održat će se od 20. do 23. rujna u Staroj tvornici duhana u Rovinju.
Ovogodišnji Weekend Media Festivala ugostit će najveću zvijezdu hrvatske književnosti Kristiana Novaka, a govorit će o različitim temama koje otvaraju njegovi romani. Na panelu ‘Restrukturiranje medijskog tržišta’ Weekend Media Festival okupit će ključne ljude iz regije kako bi nam objasnili i približili što se i zašto događa u preslagivanju medijske scene, što to znači za potrošače i daljnji razvoj medija. Davor Rostuhar govorit će kako je ostvario svoj najveći san, Dejan Verčič otkrit će zašto su slike zamijenile riječi, a čarobnu rečenicu za pitcheve podijelit će Péter Szántó.
U Rovinju će se održati i sedmo izdanje BalCannesa koje najbolju agenciju iz regije vodi na Cannes Lions 2019. z New Yorka u Rovinj stiže Jason Jercinovic, vizionarski digitalni marketingaš i globalni šef marketinških inovacija u američkoj agenciji Havas. Otkrit će što nas čeka prilikom primjene umjetne inteligencije u marketingu. Na panelu “New world order: Kako proizvoditi sadržaj za digitalno doba“, predstavnici ključnih medija govorit će o specifičnostima proizvodnje i distribucije sadržaja u digitalu.
Tu su još brojne radionice i brojni sadržaji koji se mogu naći na Weekendu, a za kraj dodajmo da u programu sudjeluje 140 stručnjaka iz cijele regije.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Foto strave na OPG-u: Izgorjele životinje, auti, trakori i priključci! Vlasnica ne prestaje plakati
Policija sinoć u Zagorju zaustavila vozača. Detalji će vas šokirati
STRAŠNA TRAGEDIJA: Dvije osobe poginule, troje je ozlijeđenih. Objavljeni su detalji
[FOTOGALERIJA] Sjajna Jelena Rozga sinoć oduševila Zagorce na Adventu u Zaboku
NESREĆA: Vlak na pružnom prijelazu naletio na auto, policijski očevid u tijeku
Prvog siječnja sve im se okreće: Ova 2 znaka u 2026. ulaze s više sreće nego ikada
ZA DLAKU: Zagorec Mario Sušinjak osvojio 3. mjesto na Supertalentu
U 46. godini života preminula zvijezda kultne serije
FOTOGALERIJA: Veselo je i danas bilo u Oroslavju. Šimunić: ''Trudimo se obraniti titulu najljepšeg adventa u Hrvatskoj''
Osma prvenstvena pobjeda sjajnog Zaboka
