Zagići Radoboja zasluženi pobjednici
Na igralištu Mladosti u Zaboku održano 4. izadnje „Memorijalnog turnira Srećko Tisanić-Škifa“ u konkurenciji zagića
Zagići Radoboja zasluženi su pobjednici „Memorijalnog turnira Srećko Tisanić-Škifa“ u konkurenciji zagića. Klasićevi „genijalci“ turnir s završili sa stopostotnim učinkom, bez primljenog pogotka uz gol-razliku od 24:0, pa ne čudi da su u svojim redovima imali najboljeg strijelca Emila Oraića-Fazlića koji je postigao 12 golova, ali i najboljeg vratara Filipa Šalkovića, dok je najboljim igračem proglašen Mihael Kelava iz drugoplasirane Stubice, koja je do finala protiv Radoboja, koje je izgubila s 5:0, pokazala vrlo dobar nogomet. Treće mjesto pripalo je Pregrada koja je s 3:0 nadvisila momčad domaćiina.
Filip Šalković, najbolji vratar
- Pokazali smo najljepši i najefikasniji nogomet. Imali smo malo problema u polufinalu, jer smo dugo čekali utakmicu, a vrućina je dosta utjecala na moje dječake. No u finalu smo pokazali svu svoju raskoš i kombinatoriku i zasluženo slavili protiv Stubice s 5:0. Čestitke mojim igračima, ali i ostalim polufinalistima na dobrim utakmicama i zasluženo osvojenim medaljama – riječi su trenera zagića Radoboja, Danijela Klasića. Pod njegovim vodstvom za zagiće Radoboja nastupili su: Filip Šalković, Emil Oraić-Fazlić, Lukas Hlebec, Roko Hrvoj, Tino Kiseljak, Jan Gluhak, Stjepan Ferk, Dorijan Smrekar, Mateo Fruk, Dino Vidović, Leon Oraić, Jakov Risek, Gabrijel Guntner i Sven Veseljak.
Emil Oraić-Fazlić najbolji strijela u konkurenciji zagića
Rezultati
Četvrtfnale:
Jedinstvo – Radoboj 0:7
Stubica –Dinamo (J) 4:0
Tondach – Pregrada 4:3 p (1:1)
Zagorec KR – Mladost Z 0:1
Polufinale: Stubica – Pregrada 3:2, Radoboj – Mladost Z 3:0
Za 3. mjesto: Pregrada – Mladost Z 2:0
FINALE: Radoboj – Stubica 5:0
Konačni poredak: 1. Radoboj, 2. Stubica, 3. Pregrada, 4. Mladost Z
Prethodni članak
Sljedeći članak
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
Nestala je Barbara, 39-godišnja učiteljica iz Zlatara! Traže je policija i HGSS
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
Tragičan kraj potrage: Nestala učiteljica Barbara (39) iz Zlatara pronađena mrtva
Dobre vijesti za tisuće obitelji: Uskoro počinje isplata naknada
Donesen je novi Zakon o naplati cestarine: Evo kako će izgledati vožnja autocestom
FILMSKA POTJERA: Autom jurio u suprotnom smjeru, policija pod rotirkama u lovu
CIAK Grupa se očitovala i tvrdi: Požar neće značajnije utjecati na poslovanje naše grupe
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
