Uspješna akcija DVD – a Jazvine: Kupljen stambeni kontejner za obitelj iz Strašnika
Bez svih vas, koji ste sudjelovali i doprinijeli akciji, ne bismo uspjeli ponovno vratiti osmijehe, sreću i nadu u život obitelji Škornjak, zahvalili su iz DVD - a
DVD Jazvine pokrenuo je humanitarnu akciju prikupljanja sredstava za kupnju stambenog kontejnera za potrebitu obitelj koja je u razornom potresu ostala bez svoga doma. U svom su naumu i uspjeli, stambeni je kontejner kupljen i već dovezen jednoj obitelji iz Strašnika.
- Dragi prijatelji i svi ljudi dobrog srca koji ste sudjelovali u našoj akciji prikupljanja sredstava za kupnju stambenog kontejnera, s veseljem objavljujemo da je stambeni kontejner stigao kod jedne četveročlane obitelji u selo Strašnik kod Petrinje. Radi se o obitelji gospodina Škornjaka koji ima 100% invalidnost, oba umjetna kuka te je bio sudionik Domovinskog rata. Ova obitelj prolazi drugi puta kroz teško razdoblje u kojem im je razrušen dom. Obitelj je ostala bez doma za vrijeme Domovinskog rata, nakon čega su obnovili svoj obiteljski dom te su 29. prosinca 2020. nakon razornog potresa ponovno proživjeli najteže trenutke svog života. Bez svih vas, koji ste sudjelovali i doprinijeli akciji, ne bismo uspjeli ponovno vratiti osmijehe, sreću i nadu u život obitelji Škornjak. Još jednom smo pokazali veliko srce u najtežim trenucima te se svima od srca zahvaljujemo, u ime DVD-a Jazvine i obitelji Škornjak – objavio je DVD Jazvine.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stigao nalog za rušenje kuće koju je Amerikanac kupio za 5000 eura u Zagorju i uredio je
Liječnici upozorili: Ako osjetite i jedan od ovih 10 simptoma, hitno se javite doktoru
[PROGNOZA VREMENA] Vruće, ali evo kada su mogući pljuskovi
Aktiviran SRUUK! Građanima na mobitel stigle SMS poruke upozorenja
Upravo upaljeni generatori: Prijeti nam noćna tuča
Strašno nevrijeme u Sloveniji: Muškarca kod Celja ubio grom
Sutra u Maclju posljednji ispraćaj i pokop 500 hrvatskih žrtava ekshumiranih iz grobnica u Sloveniji
Grad Zabok započeo projekt proširenja sustava javne rasvjete
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
U Zagorju uhićen muškarac! Imao je i streljivo, odvezen je u zatvor u Zagreb
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
