Radoboju turnir u Velikom Trgovišću
Nogometaši Radoboja osvojili je prvo mjesto na tradicionalnom turniru u Velikom Trgovišću koji je okupio 12 klubova iz K
Nogometaši Radoboja osvojili je prvo mjesto na tradicionalnom turniru u Velikom Trgovišću koji je okupio 12 klubova iz Krapinsko-zagorske i Zagrebačke županije.
U finalu Radoboj je poslije 0:0 u regularnom tijeku, u dodatnom izvođenju udaraca sa 11 metara pobijedio sa 3:1 domaći Zagorec. Za treće mjesto začretsko Jedinstvo bilo je bolje sa 3:1 protiv krapinskog Zagorca.
Sa dva pogotka prvi strijelac je Jakov Božić iz Zagorca (V. Trgovišće), najbolji vratar je Hrvoje Ranogajec (Radoboj), dok je najboljim igračem turnira proglašen Mario Glogoški iz domaćeg Zagorca.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nova pravila: Ukida se novčanica eura koju većina Hrvata nikad nije imala u novčaniku
Zagorska magistrala ide u obnovu: Radovi uskoro počinju
Nebo nagrađuje dobrotu: 3 znaka od 5. svibnja ulaze u život pun sreće i obilja
Novi 'baby boom' u Zagorju: rođeno 25 beba, donosimo popis rodilja
Prognostičar ima lošu vijest za produženi vikend: Stižu mraz i minusi u Zagorje
Jedna od najljepših proljetnih priča u Zagorju: Čeka vas jedinstvena šetnja Putevima orhideja
Čestitka župana povodom Praznika rada: 'Nastavit ćemo stvarati uvjete za gospodarski razvoj, nova radna mjesta i društvo jednakih prilika'
Objavljeni novi detalji, 19-godišnjak slao dojave o bombama po cijeloj Hrvatskoj
STRAVA: Ubijena žena, pronašli i tijelo muške osobe
Praznik rada u Loboru obilježen uz tradicionalnu Prvosvibanjsku budnicu i pucnjem iz kubure
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
Održivi proizvodi više nisu trend nego regulatorna i tržišna nužnost – sajam zdravo! Rijeka, od 12. do 14. lipnja
Nova pravila igre: AI, investicije i ljudi koji mijenjaju budućnost dolaze u Zagorje
