Općina Radoboj u projektu uređenja dječjih igrališta u svim naseljima
Općina Radoboj obnovila je dječje igralište u Gornjoj Šemnici, a postavlja i nova igrala na igralištu u Radoboju
Općina Radoboj obnovila je dječje igralište u Gornjoj Šemnici, a postavlja i nova igrala na igralištu u Radoboju. Dio je to plana i želje da svako naselje odnosno zaselak u općini Radoboj ima svoje dječje igralište.
Igralište u Jazvinama
Prva igrališta koja smo uredili već su stara oko deset godina i zaista je već potrebna njihova obnova. Stoga smo obnovili igralište u Gornjoj Šemnici, tu su nova igrala u Radoboju, a iduće godine na proljeće obnovit ćemo i igralište u Jazvinama, s time da je ono već i prošle godine obnavljano uz pomoć mjesnih odbora – rekao je načelnik Općine Radoboj Anđelko Topolovec, dodavši da se u Jazvinama obnavlja i krović na dječjem toboganu kao i zdenac kod tih igrala, na prostoru školskog dvorišta.
Igralište kod Malogorskih
Do kraja godine osim ovih igrala u Šeminici i Radoboju u planu je uređenje i jednog dječjeg igrališta kod Malogorskih, za početak samo s dječjim igralima, a iduće godine i asfaltiranog igrališta 10 puta 5 metara, s košem, pa bi tada svaki zaselak imao jedno malo igralište za djecu. - Za to se izdvaja između 40 i 50 tisuća kuna po igralištu. Ali briga za djecu i najmlađe je najvažnija. Veseli me da smo na nekim portalima, i to prema izboru mama, među prvih 10, što se brige za djecu tiče. Lijepo je to čuti, na to smo ponosni, jer na 8. mjestu je Zagreb, na 9. Varaždin, a na 10. je bila Općina Radoboj, koja ima puno manji proračun od tih gradova, što je za nas veliko priznanje – navodi načelnik Topolovec.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nestala je Valentina (14). Od jučer joj se gubi trag, policija moli pomoć
Što se zapravo događa kad kliknete 'Prihvati sve kolačiće'
Uskoro nestaje struje u 3 grada i 21 mjestu diljem Zagorja! Ovo je kompletan popis
Evo koja hrvatska banka je dobila kaznu od milijun i pol eura!
U vodi u vrtiću otkrivena opasna bakterija Legionella
Zlatarska božićnica: Posljednja ovogodišnja likovna izložba
HEP: Uskoro bez struje u nekoliko zagorskih mjesta
Karma vraća dug: 4 znaka do Nove godine dobivaju veliku životnu nagradu
Radoboj: U novu godinu s proračunom 'teškim' 4,6 milijuna eura
Odličan film stiže u Kino Regenerator: Dobio Zlatnu arenu za najbolji film, mušku glumu i kameru
Što se događa s leptirima zimi?
Bliži se vrijeme darivanja: Najbolji popusti za blagdanski shopping
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
