Održana tribina o javno-privatnom partnerstvu
Stručnjaci iz CEI-a i AJPP-a govorili su na tribini o novom zakonodavnom okviru javno-privatnog partnerstva, o načinima financiranja, a među publikom bilo je najviše načelnika i gradonačelnika zainteresiranih za tu temu.
Općina Radoboj organizirala je jučer u suradnji s Krapinsko-zagorskom županijom, Centrom za praćenje poslovanja energetskog sektora i investicija (CEI) te Agencijom za javno-privatno partnerstvo tribinu o javno-privatnom partnerstvu (AJPP) u Edukacijsko-promidžbenom centru u Radoboju.
Stručnjaci iz CEI-a i AJPP-a govorili su na tribini o novom zakonodavnom okviru javno-privatnog partnerstva, o načinima financiranja, a među publikom bilo je najviše načelnika i gradonačelnika zainteresiranih za tu temu. Na samom početku načelnik Anđelko Topolovec zaželio je dobrodošlicu gostima predavačima te svima zainteresiranima koji su se odazvali.
„Moramo tražiti i druge načine za financiranje projekata od značaja za gradove i općine, ali i županiju, a ovo je idealna prilika da se upoznamo s mogućnostima i načinima financiranja i da se u to uključimo. Novi zakonodavni okvir javno-privatnog partnerstva vrlo je bitan jer su prošli pokušaji bili manjkavi, pa tako imamo primjer u Koprivnici i Varaždinu, ali dosad jedinstven i jasan sustav na razini države nismo imali.“ istaknuo je župan Željko Kolar.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Nova tragedija u Zagorju: Jedna osoba smrtno stradala
Zagorje tuguje: Poginuo mladi vatrogasac i automobilist
Vikend u Zagorju: Kada stiže kiša i pljuskovi i do koje se temperature 'penjemo', otkriva Božarov
Kaos na cestama: Pogledajte gdje su već sad kilometarske kolone
Poznati detalji prometne nesreće u Zagorju u kojoj je smrtno stradao motociklist (33)
Nebo ih nagrađuje za svu dobrotu: Bog oslobađa ova 3 znaka svih briga i otvara im put prema čistoj sreći
Nova promjena na autocestama: Imate ovu karticu? Od 1. listopada njome više nećete moći plaćati cestarinu
Drama u ranim jutarnjim satima: Prijetio ženi pa bježao policiji. Pijan se na kraju zabio u ogradu
Ministarstvo se oglasilo o sudaru vlakova: 20 ozlijeđenih, mlađa žena na intenzivnoj
Provjerite morate li ponovno na vozački: Evo tko sve u Hrvatskoj mora polagati ispit
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
