Javni radovi rješenje za nezaposlene osobe
Provođenje mjera iz nacionalnog plana poticanja zapošljavanja za ovu godinu počelo je 14. siječnja....
Provođenje mjera iz nacionalnog plana poticanja zapošljavanja za ovu godinu počelo je 14. siječnja. Program je namijenjen dugotrajno nezaposlenim osobama, a prošle je godine u Krapinsko-zagorskoj županiji obuhvatio 307 osoba.
Pročelnica Područne službe Zavoda za zapošljavanje Krapina Mirjana Jurman svim zainteresiranima za uključivanje u program javnih radova preporuča da se obrate onima koji će radove provoditi, odnosno jedinicama lokalne samouprave, komunalnim poduzećima te primjerice Crvenom križu ili udrugama na svom području.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U tijeku velika akcija USKOK-a u Zagorju i Zagrebu. Više je uhićenih, doznaju se prvi detalji
Novi detalji akcije USKOK-a u Zagorju: Švercerima droge presudila aplikacija, policajac im pomagao
NOVI DETALJI: U velikoj akciji USKOK-a uhićen i policajac iz Zagorja
Nesreća u Zagorju: Jedna osoba teško ozlijeđena i odvezena u OB Zabok
[FOTO] Stigle prve fotografije privođenja osumnjičenih u akciji USKOK-a, među uhićenima i zagorski policajac
OPREZ!!! Povlače se dvije vrste hrane za bebe, sadrže toksin!
[FOTO] Predstavljen 12. broj Godišnjaka grada Zaboka
Teška nesreća, sve službe pojurile na teren: 'Policija udaljava ljude'
Nova promjena vremena je pred vratima - kakvo nas vrijeme čeka u idućim danima?
[VIDEO] Dramatična snimka iz našeg kraja: Upaljeno crveno, rampa se spušta, a oni nasred pruge
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
