Donosimo kompletan program Adventa u Radoboju
Općina Radoboj u suradnji s OŠ Side Košutić Radoboj, Dječjim vrtićem Škrinjica, Društvom Naša djeca Radoboj, HPD-om Radoboj, DVD-om Jazvine i drugim radobojskim udrugama organizira drugi Advent u Radoboju.
Svake subote, počevši s 30. studenim u 17:30 sati palit će se adventska svijeća ispred Hiže vinove loze i Muzeja Radboa u Radoboju, a svako će paljenje svijeće biti popraćeno programom mališana Dječjeg vrtića Škrinjica i OŠ Side Košutić, te programom Društva Naša djeca Radoboj uz nastup Radobojskih mažoretkinja. Dana 7. prosinca, od 17:00 sati Osnovna škola Side Košutić organizira Advent kod OŠ Side Košutić Radoboj, u parku škole s ciljem prikupljanja sredstva za nabavku školske opreme, a za sve posjetitelje biti će osigurana bogata ponuda božićnih dekoracija, uz i ponudu hrane i pića. U sklopu manifestacije 21. Adventa u Zagorju,
14. prosinca paliti će se u Radoboju 3. županijska adventska svijeća. Adventske aktivnosti nastavljaju se putem radionica za djecu i druženja u cijelom Radoboju. U Jazvinama DVD Jazvine 15. prosinca s početkom u 15:00 sati organizira Adventsko druženje mještana Jazvina uz kićenje jelke, posjet Djeda Božićnjaka, podjelu prigodnih poklona za djecu i uz bogatu ponudu jela i pića.
U Radoboju posjetitelje očekuje dobra zabava uz program ispunjen radionicama za djecu, priredbama, kazališnim predstavama i zabavnim programom za sve uzraste.
Dane, 20. i 21. prosinca u sklopu paljenja posljednje adventske svijeće organiziran je adventski zabavni program na Šetnici u Radoboju uz ponudu jela i pića, štandova, prigodnu prodaju božićnih ukrasa i proizvoda OPG-a.
Za nedjelju, 22. prosinca Hrvatsko planinarsko društvo Radoboj organizira događanje „Dolazak Djeda Božićnjaka“ ispred Planinarskog doma u Radoboju.
Mnoštvo adventskih događanja biti će zaokruženo 29. prosinca "Božićnim koncertom" Puhačkog orkestra Radboa i nastupom Radobojskih mažoretkinja.
Vidimo se na Adventu u Radoboju!
Prethodni članak
Sljedeći članak
Uvijek kada pripremate pire krumpir dodajte jedan sastojak – bit će mnogo ukusniji i bez ijedne grudice.
Umjesto prezli u meso za faširane šnicle, dodajte ovaj jedan sastojak – profesionalci kažu da će tada biti još ukusnije
Nebo se otvara za 2 znaka: Sljedećeg tjedna gazit će po parama – novčana sreća im dolazi!
Zagorci pretjerali na Valentinovo. Umjesto na svadbi prenoćili u policiji
VIDEO: Požar u Zagorju, vatrogasci su na terenu, u tijeku gašenje
POBJEDNICE DORE: Ovo je pjesma koju Hrvatska šalje na Eurosong u Beč
Odigrano 12. kolo III. HKL-centar: Pobjeda Krapine, poraz Ksavera
UPOZORENJE ASTROLOGA: Ova 3 znaka ulaze u turbulentan tjedan, dok jednom stiže neočekivani novac – provjerite jeste li među njima
Čak 88 golova u Krapini
Stigao poziv za sve Zagorce od 18 do 65 godina starosti
Dođite u Klanjec i upoznajte skriveni svijet rijeke Sutle
Kraj starim metodama prozračivanja: 2026. donosi toplu i učinkovitu zaštitu od vlage i plijesni
Kako stoje naše rijetke vrste? Predstavljeni rezultati monitoringa za 2025. godinu
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
