U Oroslavju požar u krojačkoj radionici, u M. Bistrici požar zbog samozapaljenja ulja na štednjaku
U Oroslavju je do požara došlo u noći s 23. na 24. lipanj, a u Mariji Bistrici 24. lipnja
U noći s 23. na 24. lipanj, u Oroslavju u krojačkoj radionici 48-godišnje hrvatske državljanke došlo je do požara uslijed kvara na električnom stolu za glačanje. U požaru je došlo do tinjanja i zapaljenja tkanine koja se nalazila na stolu i do začađenja zidova prostorije. 48-godišnjakinja je ugasila požar prije dolaska vatrogasaca, nema ozlijeđenih osoba i nastala je materijalna šteta od nekoliko desetaka tisuća kuna, izvijestila je PU krapinsko-zagorska.
Jučer, 24. lipnja, oko 20,15 sati u obiteljskoj kući u vlasništvu 39-godišnje hrvatske državljanke u Mariji Bistrici došlo je do požara zbog samozapaljenja ulja na štednjaku u kuhinji. U požaru je nagorio kuhinjski namještaj, nema ozlijeđenih osoba i požar su ugasili pripadnici ZJVP ispostava Marija Bistrica i DVD Marija Bistrica. Nastala je materijalna šteta od više tisuća kuna.
Prethodni članak
Sljedeći članak
BABY BOOM U ZAGORJU: U proteklih 7 dana na svijet stiglo čak 28 beba!
Drama u Zagrebu: "Sve je puno policijskih auta"! Policija: "Očevid je u tijeku"
Evo tko sve duguje porez. Rekorderka je dužna čak 70,5 milijuna eura!
KATASTROFA! Izbio veliki požar: 'Nema spasa tvrtki, šteta je ogromna'
Još jedno poskupljenje: Novi udar na vlasnike auta u Hrvatskoj
UŽAS: Glasna eksplozija probudila zapad Zagreba: 'Čule su se sirene'
Do kraja 2025. dobivaju financijski vjetar u leđa: Novac stiže kad mu se najmanje nadaju
Mladost umalo prosila tri pogotka prednosti u odličnom ''zabočkom derbiju''
Velika pobjeda košarkaša Zaboka u drami protiv Dinama
PROGNOZA: Evo kakvo nas vrijeme čeka na blagdan Svih svetih
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
