Proslava Blaževog u Krušljevom Selu
Udruga Petrože Krušljevo Selo organizira proslavu “Blaževog” u kapeli Sv. Petra i Pavla, ove nedjelje, 31. s
Udruga Petrože Krušljevo Selo organizira proslavu “Blaževog” u kapeli Sv. Petra i Pavla, ove nedjelje, 31. siječnja, od 16 sati.
U programu će nastpiti Udruga mladih Feniks, Ana Pavlina, Hrvatska udruga Muži zagorskog srca, Silvestra Krušelj, Dječja pjevačka sekcija “Darko i sedam patuljaka”, te Petrovske rože.
Iz Udruge Petrože pozivaju građane da se odazovu na proslavu “Blaževog” u Krušljevom Selu i budu dio druženja i stare tradicije koja nas drži na okupu već stoljećima.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Užas u Zagorju: Djevojka se zabila u betonski most, mladić ispao iz auta. Oboje prevezeni u Opću bolnicu
Stavite list lovora u hladnjak na sat vremena: Trik iskusnih domaćica koji rješava veliki problem
Od 5. kolovoza novac pada s neba: Dva znaka konačno pune novčanike i sreća ih ne zaobilazi
Policija pretresla kuću 31-godišnjaka u Zagorju: Poznati prvi detalji
Vijeće odlučilo: Grad Pregrada izlazi iz Zagorske javne vatrogasne postrojbe
HEP javlja: Sutra bez struje brojna mjesta u Zagorju
Ne propustite otvorenje izložbe „Put boje“ – večer umjetnosti i druženja u Radoboju
Tužna vijest iz zagrebačkog ZOO - a: Lav usmrtio lavicu
Evo tko je novi predsjednik Hrvatskog olimpijskog odbora
Veliki rast broja raspada brakova: Na svakih 100 sklopljenih brakova u Zagorju dolazi oko 40 razvoda
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
