Oroslavčan Roko Knezić osvojio izvrsno 1. mjesto

Ove nedjelje je u Varaždinu, Donjem Knegincu, održala završnica Medonja ljetne bowling lige u koju su se plasirala 12-orica najboljih iz kvalifikacija koje su se održavale tijekom srpnja i kolovoza.

Roko Knezić iz Oroslavja, član BK Nomad iz Zagreba, kvalifikacije je završio na 2. mjestu iza Silvestera Minđeka iz BK Medonja Donji Kneginec. U četvrtfinalu Roko je pobijedio Tonija Slunjskog 2:1, u polufinalu Vjekoslava Kovačića 2:1, a u finalu Roberta Bešenića 2:1. Robert Bešenić se kao neregistrirani igrač uspio probiti sve do finala pobijedivši u polufinalu najboljeg iz kvalifikacije Silvestera Minđeka. Svi Rokovi mečevi bili su vrlo neizvjesni, što potvrđuju i tijesne pobijede od 2:1.

Nažalost, međunarodna takmičenja na kojima je ove godine Roko trebao nastupiti, Europsko prvenstvo za juniore U-18 u nizozemskom gradu Tilburgu, i Svjetski kup u Kuvajtu prebačeni su zbog COVID-19 za ožujak 2021. godine.