FOTOGALERIJA: Karla Miklaužić i Dvorjani sinoć oduševili koncertom u Oroslavju
Sinoć je u sklopu događanja Advent u Oroslavju nastupila mlada pjevačka zvijezda Karla Miklaužić, pobjednica ovogodišnjeg Superstara uz pratnju akustičnog dua Dvorjani, kojeg čine Vid Kotarski na akustičnoj gitari i Antonio Hranić na električnom pianu.
Izveli su niz domaćih i stranih hitova, očaravši okupljene svojim glasom i energijom.
Unatoč hladnoj zimskoj večeri, trg je bio ispunjen toplinom glazbe i oduševljenjem publike koja je svaku izvedbu ispratila glasnim pljeskom.
Karla je još jednom pokazala zašto je osvojila titulu glazbene zvijezde, dok su Dvorjani svojim suptilnim i profesionalnim aranžmanima dodatno podigli razinu doživljaja.
FOTOGALERIJU POGLEDAJTE OVDJE.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Uništava srce i jetru: Najgora je namirnica na svijetu, a Hrvati je jedu kao ludi
Od ponoći na snazi veće cijene goriva: Evo što će vas dočekati na benzinskim postajama
Astrolozi: Tri horoskopska znaka moraju biti na posebnom oprezu!
Muškarac nastradao u vozilu vlastite izrade, preminuo u bolnici
Uskoro stroža pravila: Bez ovog više nećete moći prodati auto
HEP javlja: Sutra bez struje u jednom zagorskom mjestu
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
